Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Natálie Grossová a Adam Kajumi dál mlží: Zamilované hrátky i vášnivá líbačka

+ Dalších 5 fotografií

Dcera zesnulého politika Stanislava Grosse, úspěšná muzikálová zpěvačka Natálie Grossová (20), nazpívala zamilovaný song s Adamem Kajumim (23). Právě s ním je v posledních měsících často spojována a lidé si šuškají o vztahu. I když spolu tráví veškerý volný čas, oni sami stále tvrdí, že jsou pouze přátelé. Ačkoli oficiální premiéra singlu bude až zítra, dvojice vypustila ven malou ochutnávku. Nejen že vedle sebe doslova září, ale došlo i na líbačku! 

Dcerám zesnulého premiéra Stanislava Grosse se v kariéře daří. Starší z dcer Denisa i mladší Natálie se vydaly uměleckou cestou a slaví úspěchy. Daří se však nejen po pracovní stránce, ale i v osobním životě.

Grossová a Kajumi cvrlikají jak puberťáci

Natálka už několik měsíců randí s jedním z našich nejznámějších influencerů Adamem Kajumim. Ačkoli dvojice jakýkoli jiný než přátelský vztah popírá. "Užíváme si spolu moc hezký čas, a kdybychom skočili do něčeho příliš vážnýho, tak by to mohlo všechno rozházet, takže za mě je lepší užívat si tu euforii, kdy je to fakt jenom dobrý, a neřešit žádný negativní situace," uvedli koncem října redakci eXtra.cz (viz náhledové video).

Nadále spolu tráví většinu volného času a po boku se objevují také ve společnosti. Nyní spolu dokonce nazpívali zamilovaný song, v jehož videoklipu cukrují o sto šest.

Došlo i na líbačku

Ačkoli oficiální premiéra songu bude až zítra, dvojice již nyní do světa vypustila malou ochutnávku v podobě několika záběrů. Nejen že Natálie a Adam vedle sebe doslova září, ale došlo také na líbačku. Jak to tedy mezi sebou skutečně hrdličky mají, je ve hvězdách.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy