Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Natália ze Svatby odkopla Frantu a vyrazila do hor: Ve sněhu ji doprovázel tajemný muž

Zdroj: TV Nova
+ Další 2 fotografie
Natália Mykytenko ze show Svatba na první pohled v nedávné době prozradila, že vztah s Františkem jí sice neklapnul, ale na obzoru už je jiný muž. Z nového nápadníka si prý doslova sedla na zadek. Nyní vyrazila do zasněžených hor a na Instagramu ukázala tajemného muže. Jedná se snad o jejího nového šamstra?

Natálka Mykytenko, první nevěsta z reality show Svatba na první pohled, v prosinci přiznala, že už to s Františkem dál jako partnerka netáhne. Prozradila, že se už chvíli vídá s jiným mužem a s Frantou zůstali přátelé.

„Momentálně jsme s Frantou pouze přátelé. V posledním dílu jsme si dali šanci, chtěli jsme navázat nějaký bližší vztah, zkusili jsme to, ale ve finále jsme si uvědomili, že každý potřebuje do budoucna něco jiného a že si rozumíme jako přátelé. Občas si napíšeme, ale to je naše maximum, které si můžeme dát, a jsme za to rádi,“ svěřila se Natálka pro LP-life.cz.

Později přišlo přiznání, že se aktuálně vídá s jedním mladým mužem, jehož jméno ovšem neprozradila. Řekla ale, že na rozdíl od prvního setkání s Frantou ji u nového nápadníka překvapil wow moment, jak sama přiznala, sedla si z něj na zadek.

Výlet do hor

Natálka se ve stories na svém Instagramu pochlubila výletem do hor, konkrétně na Medvědín, který díky obrovskému množství sněhu vypadá jako z pohádky. Na videu ukázala na chvíli i tajemného muže, který jí dělá doprovod. Jde snad o její nový úlovek?

Související články

Další články