Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Natália ze Svatby na první pohled to od lidí schytává: Že se nestydíš, takhle se prodávat

Natália ze Svatby na první pohled to od lidí schytává: Že se nestydíš, takhle se prodávat
Zdroj: Natália Mykytenko archiv
+ Dalších 9 fotografií
kritika
Natália Mykytenko (23) pracuje na soukromé zubní klinice jako zdravotní sestra a speciální experiment Svatba na první pohled jí vybral za životního partnera Františka Gebra (36), který se živí jako fotograf. Jejich vztah ale od počátku nevypadal vůbec růžově. Prakticky celou svatební cestu na Zanzibaru se jen hádali. Po příjezdu to ale pomalu začalo vypadat, že by si Natálka a František mohli padnout do noty. Problém je, že Natália u diváků moc nezabodovala a nemají ji vůbec v lásce. Nyní navíc čelí ostré kritice na sociálních sítích.

Zatímco František ze Svatby na první pohled byl z Natálky úplně vedle, pohledná blondýnka stejné nadšení rozhodně nesdílela. Novomanželský pár odjel na svatební cestu na Zanzibar, ale místo sblížení prožili dva týdny hádkami a naprostou neschopností dát dohromady zcela nefungující vztah.

František je sdílný, mluví rád a podle Natálie často a zbytečně. "Je to takový vševěd," komentovala zpočátku Františkovo chování Natálie a později se nezdráhala jít do mnohem expresivnějších výrazů.

Prohlásila, že se jí chce zvracet při představě, že by mezi nimi přeskočila jiskra. "Snad se to zlepší, dávám tomu ještě šanci," snažil se být neustále optimistický František a evidentně měl pravdu. Po příjezdu ze svatební cesty bude pár novomanželů trávit čas společně a pokusí se přijít sami sobě na chuť.

Ve společné domácnosti to jde zatím Františkovi a Natálce velmi dobře, a dokonce došlo i na milou oslavu Františkových narozenin, jejíž přípravy se ujala samotná Natália a vše dopadlo na výbornou. Lidem se ovšem nelíbí, že sotva se Natália stala trochu slavnou, už se snaží ze své rychle nabyté slávy těžit jako o život.

Nabízíš každou hovadinu, za kterou ti zaplatí!

Ještě před začátkem show měla Natálie na svém instagramovém účtu jen hrstku sledujících, která jí postupně narostla na 40 tisíc. Natália se rozhodla, že na nic nebude čekat a rychle zúročí svoji slávu z reality show.

Natálka na sociálních sítích stejně jako spousta jiných propaguje různé věci, ale srdce lidí si tím nezískala. "Přeji ti to nejlepší a držím palce. Ale jednou reklamou za druhou bez nějaké logiky věci a změření se daleko nedostaneš," zní jeden z komentářů, který se snaží Natálii otevřít oči.

"Jsi hezká a sympatická holka. Neblbni. Bereš každou hovadinu, za kterou ti nabídnou peníze," píše další. "To myslíš vážně? Doporučovat cigára? A je jedno, co to je a jak krásně to voní, pořád je to nezdravé žváro," rozohnila se jedna sledující pod Natáliinou reklamou. Co myslíte vy?

Související články

Další články

Nejnovější kauzy