Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Natália Végh o seznámení s manželem, svatbě a dítěti: Attilu jsem měla za vypatlance

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 14 fotografií
MMA
Terminátor Karlos Vémola (34) a Attila Végh (34) se v sobotu utkali v ringu v O2 aréně. Attila zvítězil nad sebejistým Vémolou a poslal ho k zemi během prvního kola. Fanoušci mluví o této události jako o zápasu století. Oba dva bojovníci mají po svém boku krásné ženy. Půvabná manželka Natália vítěze Attily před časem prozradila, jaké měla první dojmy ze svého nastávajícího muže v době, kdy všechno krásné mezi nimi teprve začínalo.

Většina lidí byla přesvědčena o tom, že v sobotním zápase v O2 aréně zvítězí Karlos Vémola. Proto bylo pro všechny velkým překvapením, když Attila Végh udolal Terminátora hned v prvním kole.

Vémola těžce nesl prohru

Karlos Vémola prohru velmi těžce nesl a v rozhovoru nešetřil ostrými slovy na svoji osobu. „Nevím, jestli tím davem jsem zamrznul, nedělal jsem svoje. Klasickej Terminátor jde dopředu a hází lidi dolů. Nevím, proč jsem před ním stál. To teď nedokážu vysvětlit. Budu se muset na ten zápas podívat,“ řekl Karlos Vémola nova.cz těsně po zápasu.

„Attilovi se splnil sen, můj se zhroutil. Posledních šest let jsem pracoval, všechno jsem budoval a teď je vše pryč. Záleží, co dál se mnou. Vždycky, když jsem velmi blízko ke svýmu snu, tak udělám chybu. F*ck,“ dodal smutně.

Krásná neznámá

Zatímco o Karlosově přítelkyni Lele Ceterové toho víme už spoustu, manželka vítěze Attily zůstávala až do sobotního večera široké veřejnosti víceméně neznámá. Po vyhraném zápase se ale všechno změnilo a lidé se začali zajímat, koho že to má Attila po svém boku.

Natália Végh je půvabná šestadvacetiletá žena a momentálně prožívá jedno z nejkrásnějších období v životě. Nejenže její manžel vyhrál zápas století, ale společně se už nemohou dočkat chvíle, kdy přijde na svět jejich první potomek. Natália je stejně jako Lela těhotná.

Bitkař a vypatlanec

Natália se před časem rozpovídala pro iSport.cz o tom, jaké byly její první dojmy z budoucího manžela. „Jsme hodně veselý pár, takové věčné děti, kterými asi zůstaneme až do důchodu,“ vtipkovala Natália.

„Než jsme se ale dali dohromady, měla jsem ho zaškatulkovaného jako bitkaře. O MMA jsem nic nevěděla a lidé často zápasníky vnímají jako vypatlané. Ale pak jsme si začali povídat o soukromí, takže jsem zjistila, že jde o velmi milého a laskavého člověka," přiznala s tím, že jejich svatba byla bujará a trvala až do sedmi do rána.

Související články

Další články