Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Natalia Sadness, která se proslavila jako naivní blondýna: Vzhledem připomíná padesátiletou dámu

Zdroj: youtube.com
+ Dalších 22 fotografií
smutná proměna
Natalia Sadness se proslavila v patnácti letech svým infantilním videem na YouTube, kde působila jako hloupá holka, která se snažila holkám dávat rady ohledně líčení. Blonďatá dívenka s nesnesitelným hlasem prorazila ještě s dalšími dvěma videi a poté se po ní slehla zem. Na sociálních sítích není kdo ví jak aktivní, a proto svojí poslední fotkou mírně šokovala všechny své fanoušky. Co se jí to stalo s obličejem?

Natalii Sadness si všichni pamatují jako malou blonďatou holku s naprosto příšerným hláskem, který nám prostřednictvím YouTube sděloval nejnovější tipy a triky ohledně líčení. Malé holky Natálku milovaly a nemohly se odtrhnout od jejích videí.

Pro zbytek lidí byla Natálie guilty pleasure a nemohli si nechat ujít ani jeden díl. Bohužel malá blondýnka natočila maximálně čtyři videa, která se stala virálními, a poté se po ní slehla zem. Patnáctiletá holčička se stáhla do soukromí a mezitím dospěla.

Když se Natalia po pár letech opět přihlásila o slovo, někteří ji ani nepoznali. Z naivní holčičky vyrostla v pořádně vnadnou blondýnu, která měla šanci si opět najít své publikum. Jenomže na hlavu Natálie se snášelo více kritiky než pochval, a tak to opět vzdala.

Před pár dny se ukázala na sociálních sítích a svým vzhledem vyděsila několik fanoušků. Vypadá totiž jako slušně udržovaná padesátiletá paní. Co se to půvabné Natalii Sadness stalo?

Související články

Další články