Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Natalia Oreiro se toho nebojí: Milagros z Divokého anděla pózuje nahá i při kojení

Natalia Oreiro se toho nebojí: Milagros z Divokého anděla pózuje nahá i při kojení
Zdroj: Profimedia.cz a archiv Natalie Oreiro, koláž: eXtra.cz
+ Dalších 12 fotografií
fotky
Herečka a zpěvačka Natalia Oreiro (43) se od slavné telenovely Divoký anděl příliš nezměnila! Spolu s o dvacet let starším manželem, producentem a muzikantem Ricardem Mollem, vychovává osmiletého syna. Divokost Milagros v ní ale zůstala i po letech a na Instagramu ji můžete vidět pózovat na smyslných fotkách. Inspirativní čtyřicátnice pojala po svém i ochranu před nákazou koronavirem. Kvůli němu musela přeložit letošní pražský koncert.

Natalia Oreiro se aktuálně věnuje moderování. Diváky nedávno prováděla talentovou soutěží Uruguay má talent! A nedá se jí upřít šmrnc a sex-appeal, i když se pomalu blíží k padesátce. Na Instagram postuje odvážné fotky, kde je nahá a nenalíčená.

Stala se také tváří kampaně na podporu kojení. S odhaleným ňadrem tak poprvé veřejně ukázala svého syna Merlina, aby upozornila na výhody kojení. Podle Oreiro má žena kojit až do dvou let dítěte, protože je to zdravé jak pro vztah s dítětem, tak i pro matku samotnou.

Natalii Oreiro obdivují Rusové, ona má ráda Pražany

V srpnu vyšel na Netflixu dokument Naše Nataša. Ruská fanouškovská základna Natalie Oreiro je totiž největší na světě, a proto je název dokumentu v ruštině. Ona sama se do Ruska ráda vrací a prý se jí líbí i jejich jazyk, i když moc nerozumí. Zamilovali si ji ale také lidé v Evropě. Sama Natalia promluvila o oblibě Česka.

„Samozřejmě že dodnes vzpomínám i na návštěvu České republiky. Karlův most byl naprosto úchvatný. Čeští fanoušci byli mimořádně milí a srdeční. Pamatuji si, že když jsem přijela, lidé si v Praze stoupli do fronty, aby mě pozdravili. V jiných městech se ke mně tlačili ze všech stran, v Praze ke mně přistupovali mnohem přívětivěji,“ zavzpomínala Natalia v létě pro Deník. Ven do pražských ulic se vydala se svojí maminkou v paruce, nikdo z lidí ji prý nepoznal, a tak si užila návštěvu památek v utajení.

Start kariéry jí hned nevyšel

Natalia se jako dvaadvacetiletá proslavila skoro po celém světě díky argentinské telenovele Divoký anděl, ke které nazpívala i titulní píseň. Následovaly další seriály jako Kachorra nebo film Kleopatra. Rok před tím, než nastartovala svou kariéru v Divokém andělovi, si zahrála ve filmu Argentinka v New Yorku. Byl v Argentině dokonce úspěšnější než Titanic s Leonardem DiCapriem a Kate Winslet. Ze začátku ale trvalo nějakou dobu, než si jí producenti všimli.

Narodila se v roce 1977 v Montevideu. V reklamě se poprvé objevila ve 12 letech a začala se věnovat herectví. Zahrála si v úspěšných i méně úspěšných filmech a seriálech. Nastartovala také svoji hudební kariéru a v rámci turné zavítala i do Prahy. V roce 2001 dostala Emmy jako nejlepší popová zpěvačka. Kvůli koronaviru odložila své turné, do Prahy má znovu přijet v březnu roku 2021.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy