Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Natalia Oreiro má 43: Milagros z Divokého anděla je dnes krásnější než před lety

Natalia Oreiro má 43: Milagros z Divokého anděla je dnes krásnější než před lety
Zdroj: Telefé International
+ Dalších 9 fotografií
galerie
Zpěvačka a herečka Natalia Oreiro oslavuje své 43. narozeniny. Uruguayská kráska, kterou si čeští diváci nejlépe pamatují jako Milagros z telenovely Divoký anděl, se může i po čtyřicítce chlubit dokonalou postavou a obličejem, na kterém známky stárnutí jen těžko může někdo hledat. Věk je pro ni jen číslo a dnes je dokonce snad ještě krásnější, než bývala před lety.

Natalia Oreiro se zapsala do paměti mnoha českých diváků, kteří si na konci devadesátek ujížděli na sledování telenovely Divoký anděl. Tam ztvárnila postavu Milagros, díky které se proslavila po celém světě. Na rozdíl od Milagros ale Natalii ženskost rozhodně nechybí.

Milagros si diváci pamatují jako ušmudlanou dívku s velmi chlapeckým stylem oblékání i chování. Natalia je pravým opakem své postavy a dokonce ani po čtyřicítce ze svého půvabu neztrácí ani za mák. Její postavu by jí mohla závidět kdejaká mladší kolegyně a po vráskách na jejím obličeji není ani stopy.

Ačkoliv doby největší slávy už má Natalia Oreiro dávno za sebou, herectví i zpěvu se i nadále intenzivně věnuje. Hraje v seriálech a jen za rok 2019 natočila hned tři filmy. Není ale pochyb o tom, že si ji stejně budou diváci, hlavně v Česku, pamatovat především jako divokou Mili.

Proměna

Být v kůži Natalie Oreiro by si mohla přát snad každá žena. Herečka a zpěvačka totiž nejenže nestárne, ba naopak, snad i vypadá lépe a lépe. Zub času se na ní nikterak nepodepisuje a věk je pro ni jen číslo. Podívejte se do galerie na to, jak skvěle vypadá dnes.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy