Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Natália Mykytenko ze Svateb se ztrácí před očima: Radikálně zhubla a promluvila o velké bolesti

Natália Mykytenko ze Svateb má problémy se zdravím: Za rok zhubla 10 kilo, přiznala deprese
Zdroj: Se souhlasem Natália Mykytenko
+ Dalších 5 fotografií

Natálii Mykytenko si mnozí pamatují jako účastnici pořadu Svatba na první pohled. Tam svou životní lásku sice nepotkala, ale příliš dlouho sama nezůstala. Blonďatá kráska si partnera našla až mimo kamery, a jak řekla eXtra.cz, dnes je skutečně šťastná. Věčně pozitivní Natálku však nyní trápí zdraví. “Bojuju s tím. Zhubla jsem 10 kilo a necítím se dobře ve svém těle,” přiznala na svých sociálních sítích. 

Natália Mykytenko se zapsala do paměti diváků jako účastnice historicky první série reality show Svatba na první pohled. V době její účasti jí bylo 23 let, ale tehdy si blonďatá kráska svou životní lásku nenašla. To se jí povedlo až několik měsíců poté. Dnes je Natálka šťastně zamilovaná. "Jsme spolu rok a půl, v září to budou dva roky," svěřila se redakci eXtra.cz.

Necítí se dobře ve svém těle

A i když se jí v osobním životě daří perfektně, přece jen v poslední době zažívá trápení. Věčně pozitivní a usměvavá kráska, jak ji znají fanoušci ze sociálních sítí, promluvila o zdravotních problémech. “Je fér s vámi sdílet i věci, které nejsou úplně pozitivní. Trápí mě to ještě intenzivněji než dříve už několik dní. Bojuji s tím,” spustila na úvod.

“Zhubla jsem 10 kilo, teď vážím 50 kilogramů. I když píšete, že mi to sluší, já mám trošku mindrák, depresi a úzkost dlouhodobě, protože se necítím ve svém těle dobře a zdravě. Jsem zvyklá mít kolem 57 kilogramů," vysvětlila. V průběhu jednoho roku zhubla neplánovaně 10 kilo, přitom jí stále stejně.

Neví, co se s ní děje

Kvůli problémům toho moc ani nenaspí, takže je stále unavená. Budí se, nespí, má noční můry. “Asi je to trochu spojené s tím, že se necítím úplně zdravě. Nechápu, jak je možné, že jsem zhubla 10 kilogramů, i když jím třeba 7 x denně. Začala jsem jíst i sladkosti, mám nastavený jídelníček na přibírání,” povzdechla si. “Chuť k jídlu stále mám, to je divné," řekla na závěr. Problémy se nyní rozhodla řešit s odborníky.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy