Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Natália Mykytenko ze Svateb promluvila o zdravotních problémech. Po rapidním úbytku váhy začíná opět zářit

Natália Mykytenko přibrala zpět 5 kilogramů. "Začínám být spokojená," říká v rozhovoru pro eXtra.cz.
Zdroj: Se svolením Natália Mykytenko
+ Další 4 fotografie

Influencerka Natália Mykytenko, kterou si lidé pamatují z reality show Svatba na první pohled, se před časem svým fanouškům svěřila se zdravotními problémy. Okouzlující blondýnka během krátké chvíle nechtěně zhubla 10 kilo a za žádnou cenu jí nešlo přibrat zpět. “Necítím se dobře ve svém těle, trápí mě to,” říkala tehdy. Nyní se však zdá, že to nejhorší má již za sebou. “Přibrala jsem 5 kilogramů, konečně se cítím dobře,” rozpovídala se v rozhovoru pro eXtra.cz. I tak se ale potýká s nepříjemnými zprávami na sociálních sítích. 

Je to zhruba měsíc, co se nádherná Natália Mykytenko rozhodla svěřit svým fanouškům s něčím, co ji dlouhou dobu trápilo. Influencerka, která se dostala do širšího povědomí lidí díky své účasti v reality show Svatba na první pohled, vlastně neměla ani jinou možnost. Problému, se kterým se Natálka potýkala, si totiž začali všímat i fanoušci. Půvabná blondýnka během krátké doby zhubla 10 kilogramů.

“Je fér s vámi sdílet i věci, které nejsou úplně pozitivní. Trápí mě to ještě intenzivněji než dříve už několik dní. Bojuji s tím,” prohlásila tehdy na úvod. “Zhubla jsem 10 kilo, teď vážím 50 kilogramů. I když píšete, že mi to sluší, já mám trošku mindrák, depresi a úzkost dlouhodobě, protože se necítím ve svém těle dobře a zdravě. Jsem zvyklá mít kolem 57 kilogramů," svěřila se na sociálních sítích.

Z nejhoršího je venku

Zdá se však, že poté, co svůj problém sdělila veřejně a opadl z ní veškerý stres, je Natália z nejhoršího venku. "Co se týká mého těla, zlepšilo se to. Přibrala jsem 5 kilo. Divím se, že se to povedlo takhle rychle, asi jsem se přestala stresovat. Začínám být konečně spokojená," rozpovídala se pro eXtra.cz.

I tak se ale nadále potýká s nepříjemnými narážkami některých lidí. "Napapej se trochu, prosím!" nebo "Tohle hraničí už trochu s podvýživou, ale každému se líbí něco jiného," objevuje se pod jejími příspěvky. Těchto komentářů se však blondýnka snaží nevšímat.

Hejty vnímá jako motivaci

Co se týká kritiky haterů, s tou se Natálie setkává denně. Nic si z nich však nedělá. "Upřímně řečeno? Hejty jsem měla vždy u zadku. Nikdy jsem je neřešila, ale čtu je vždy. Vím, že to píšou lidé, kteří jsou nespokojení nebo mají nudné životy. Často to jsou i falešné profily," říká.

Přiznává ale, že někteří lidé často překročí hranici a urážejí ji třeba za její původ. Natálie pochází z Ukrajiny. Tak jako tak se hejty snaží nebrat si k tělu, a pokud ano, vnímá je jako motivaci.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy