Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Oktagon 58 Survivor 2024 - aktuálně

Natália Mykytenko ze Svateb otevřeně: Všechno jsme to nahráli na diváky

Natália Mykytenko z show Svatba na první pohled: Všechno jsme to hráli
Zdroj: TV Nova
Předchozí Další
+ Další 4 fotografie
PŘIZNÁNÍ
Hvězda reality show Svatba na první pohled Natália Mykytenko (23) se stala možná trochu nečekaně nejdiskutovanější postavou reality show, hlavně kvůli tomu, jakým směrem se ubíral její vztah s Františkem Gebrem. Nyní říká, že oba hráli divadlo na diváky a už dávno věděli, že spolu nebudou.

Natália Mykytenko: Hra na diváky

Natália Mykytenko sice dává jasně najevo, že nebyli žádní najatí herci a na počátku byl opravdu plán někoho zajímavého potkat a případně se zamilovat, jak se ale čím dál víc seznamovala s Františkem, sen o dokonalém novém partnerovi se prý rychle rozplynul.

„S Frantou jsme hned věděli, že mezi námi žádná chemie není a že jsme pouze přátelé, akorát jsme chtěli diváky nechat v napětí. Trošku jsme to nahráli,“ řekla nedávno v instagramové talkshow (Ne)koušu Gabriely Wolfové.

První dojem z Franty byl špatný

„Vůbec jsem si na Frantu nemohla zvyknout, připustit si ho k tělu. První dojem nebyl dobrý, nebyl vlastně žádný. Franta nebyl můj typ. Chtěla jsem mu ale dát šanci. Věřila jsem, že se napojíme. Ale bylo to horší a horší. Luxus, tolik kamer, do toho teplo a tak,“ vysvětluje, co vše na ni působilo.

„Při natáčení byly momenty, kdy to šlo s naším vztahem nahoru i dolů. Jak jsme se poznávali, říkali jsme si: panebože, to fakt ne. Pak se mi třeba zase líbilo, že je pozorný a že sportuje. Ale těch pozitivních věcí tam bylo míň. Můj typ, co se týče vzhledu, nebyl. Co se týče charakteru, má svoje pozitiva. Ten člověk ale není pro mě,“ vysvětluje hvězda show Svatba na první pohled svoje rozhodnutí, proč s ním nakonec není.

František Gebr ji děsil

„Je hodný, chytrý, pozorný, ale moc mluví, je to vševěd. Už jsem si na to zvykla. Ale až teď. Když jsme se neznali, tak mě to děsilo,“ přiznala s tím, že nyní jsou s Františkem kamarádi a nebýt covidu, určitě se i potkají na kávičce.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy