Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Natália Mykytenko ze Svateb na první pohled: Na kritiku škarohlídů kašle, bujný dekolt odmítá skrývat

Svatba na první pohled: Natália Mykytenko svůj bujný dekolt odmítá skrývat
Zdroj: se souhlasem N. Mykytenko, Se souhlasem TV Nova
+ Dalších 5 fotografií
HOT

Půvabná zubní sestřička Natália Mykytenko (24) se proslavila v první sérii reality show Svatba na první pohled. Lásku svého života sice nenašla, zato se stala poměrně sledovanou na sociálních sítích a splnila si svůj sen o větších ňadrech. Občas kvůli tomu schytává kritiku od lidí, ale to ji naštěstí neodradilo od toho, aby občas ukázala své přednosti. 

Hvězda reality show Svatba na první pohled Natália Mykytenko patří mezi nejvýraznější soutěžící prvního ročníku, který nebyl příliš úspěšný, co se týče hledání lásky.

Půvabná Natália podobně jako ostatní nevěsty lásku svého života v show nenašla. Na druhou stranu se jí vcelku daří na sociálních sítích a konečně si splnila svůj velký sen.

Blonďatá zubní sestřička si vždy přála mít větší prsa, takže když už nebyl František ten pravý, tak si alespoň nechala udělat ze svých přírodních dvojek bujné čtyřky.

Sympatická Natália nemá momentálně v lásce úplně štěstí a po posledním rozchodu s mladým politikem Markem nemůže natrefit na toho pravého.

Velkou hlavu si z toho však nedělá, podobně jako z občasných komentářů narážejících na její ňadra.

"Mám to u zadku, vůbec si to neberu osobně, kdyby ano, tak mě to položí a to já nemám v plánu. Já svůj život miluji a nikdo mi tu chuť a radost prostě nevezme. Ten, kdo kritizuje, tak má stejně ve finále problém sám se sebou, a ne se mnou. Takže je mi těch lidí spíše líto a doporučuji jim, aby na sobě začali psychicky pracovat," napsala nedávno na Instagram.


Související články

Další články