Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Oktagon 58 Survivor 2024 - aktuálně

Natália Mykytenko ze Svatby na první pohled sbalila svalovce: Uhrančivý Marek je politik

Natália Mykytenko sbalila svalovce.
Zdroj: Archiv Marek Hrvol, Natálie Mykytenko
Předchozí Další
+ Další 4 fotografie
nová láska
První nevěsta Natália Mykytenko (23) z reality show Svatba na první pohled před časem odtajnila informaci, že s Františkem pár netvoří a schází se s novým mužem. Nový nápadník ji tak očaroval, že si z něj sedla dokonce na zadek. Detaily o její nové lásce si Natália sice nechává zatím pro sebe, ale internetoví detektivové už "záhadného" muže našli a odhalili i jeho jméno.

Natália Mykytenko ze Svatby na první pohled se v prosinci svěřila s informací, že s Františkem už netvoří pár, ale zůstali alespoň přáteli. Netrvalo dlouho a Natálka si za svého manžela našla nového muže. "Už nějakou chvilku se vídám s mladým mužem. Přišlo to zničehonic, najednou bum! Takže uvidíme, kam až nás osud zavede,“ prozradila pro LP-life.cz. S novým mužem se seznámila na sociálních sítích. "Nechci zatím předbíhat. Jen vám prozradím, že jsem teď šťastná a užívám si to," dodala.

Tajemného muže na svém Instagramu Natália už jednou odhalila. Rozhodla se s ním vyrazit na výlet do hor, odkud sdílela video, na kterém tajemného muže na chvíli ukázala.

Ač si Natália chtěla střežit své soukromí i jméno partnera o něco déle, tak se internetovým detektivům podařilo onoho muže vypátrat.

Jedná se o náměstka primátora Mostu Marka Hrvola. Dle fotek, které sdílí na sociálních sítích, je zřejmé, že je Marek cestovatel a aktivně sportuje.

Nový nápadník Mykytenko je typově zcela odlišný od Františka, kterého jí vybrali vztahoví experti, a ukáže pouze čas, zda jí to s Markem, kterého jí vybral sám život, konečně vyjde. Co na nového partnera Natálky říkáte?

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy