Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Oktagon 58 Survivor 2024 - aktuálně

Natália Mykytenko ze Svatby je zamilovaná po uši: Pochlubila se fešným Jurajem

S fešným Jurajem tvoří pár přes sedm měsíců.
Zdroj: se souhlasem Natália Mykytenko
Předchozí Další
+ Další 3 fotografie
láska

Historicky první nevěsta ze show Svatba na první pohled Natália Mykytenko (24) je opět zamilovaná. Po nevydařené "svatbě" a pak i vztahu s politikem našla nyní spřízněnou duši ve fešném Juraji, se kterým tvoří pár už několik měsíců. Fotkou s partnerem se pochlubila na Instagramu. 

"Nic v našem životě není náhoda. Věř, že vždy vše dopadne, jak má, a taky nejlíp, jak může," uvedla hvězda show Svatba na první pohled Natália Mykytenko ke společnému snímku se svým partnerem, kterým se pochlubila na Instagramu.

Fešný Juraj není blondýnčina čerstvá známost, naopak spolu tvoří pár už více než sedm měsíců, a tak se zdá, že si Natália chtěla své soukromí střežit do doby, než se ujistila, že jde o plnohodnotný vážný vztah.

Půvabná blondýnka představila veřejnosti před svým aktuálním přítelem pouze politika Marka. Toho poznala krátce po rozpadu vztahu s ženichem Františkem, kterého jí odborníci ze Svatby na první pohled vybrali jako ideálního partnera do života. Avšak v tom se dost spletli, ostatně jako u většiny párů.

Z Natálie je influencerka

Natália Mykytenko po proslavení v reality show se začala věnovat sobě a svým zájmům. Prvním razantním krokem bylo splnění snu v podobě augmentace poprsí. Po nějaké době pověsila na hřebík i svou kariéru na zubní klinice a od té doby se věnuje hlavně Instagramu, který ji živí.

"Pracuji na svém Instagramu, ten mě živí na sto procent. Chci si ale také otevřít vlastní byznys s tím, čemu se věnuji nejvíc, tedy oblastí duchovního rozvoje. Víc o tom ale prozrazovat nebudu, protože nic nechci zakřiknout," svěřila se na svých sociálních sítích před pár měsíci.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy