Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Oktagon 58 Survivor 2024 - aktuálně

Natália Mykytenko vzpomíná na Svatbu a promluvila o nové: Celou dobu jsem plakala

Influencerka Natália Mykytenko.
Zdroj: Martin Procházka / eXtra.cz
Předchozí Další
+ Další 3 fotografie
zpověď

Je to už více než rok, kdy se Natália Mykytenko (23) stala v show Svatba na první pohled manželkou Františka Gebra (37). Pouto lásky se jim nakonec stejně jako ostatním párům rozpadlo a každý tak opět hledá svou druhou polovičku v reálném životě. Nyní Natália dojemně zavzpomínala na dobu, kdy byla ona hvězdou reality show, ale také promluvila o nové řadě. Co ji rozplakalo?

Historicky první představenou nevěstou v show Svatba na první pohled Česka je půvabná Natália Mykytenko, které odborníci vybrali do páru Františka Gebra. Nakonec však zjistili, že je každý zcela jiný, a tak se jejich společná cesta rozdělila.

Show mi víc dala, než vzala

Natália díky show získala desetitisíce fanoušků na sociálních sítích, kde s nimi sdílí část svého života. Nedávno se rozhodla zareagovat na své působení ve Svatbách, ale také prmluvila o pocitech, které v ní vyvolala druhá řada reality show.

"Upřímně? Líbí se mi, jak to mají zpracované, je vidět, že chtěli, aby druhá řada stála za to. A ještě se vám svěřím. Celou dobu, co jsem na to koukala, mi bušilo srdce a plakala jsem u toho. Všechny vzpomínky jsem prožila znovu," uvedla s tím, že to pro ni byl zajímavý návrat vzpomínek a pocitů, které tehdy prožila.

"Jsem z toho dojatá, až je mi vedro. Vlastně děkuju, že jsem tam mohla být. Teď po roce vím, že mi to víc dalo, než vzalo. Vděčím. Miluji," napsala na sociálních sítích směrem k fanouškům s dodatkem, že je láska velmi příjemná věc a ať se jí nebojí.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy