Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Natália Mykytenko se pochlubila tetováním: Růžička nyní zdobí její intimní partie

Zdroj: Profimedia / se svolením N. Mykytenko / koláž eXtra.cz
+ Dalších 7 fotografií
novinka

Půvabná Natália Mykytenko (24), jež se proslavila v show Svatba na první pohled, sice lásku za pomocí experminetu nenašla, přesto se jí zdá se velmi daří a má desítky tisíc fanoušků, kterým se nyní rozhodla odtajnit své nové tetování, jež zdobí její třísla.

Natália Mykytenko má na svém těle již více než sedm tetování, a jak se říká, když jednou začneš, tak je těžké přestat. Zřejmě to bude případ i půvabné nevěsty z show Svatba na první pohled, která se nyní pochlubila další kérkou. Tentokrát si nechala vytetovat růžičku, která nyní zdobí její tříslo.

V show Svatba na první pohled byla Natália za pomoci vědy spojená s Františkem Gebrem, žádná jiskra mezi nimi ale nepřeskočila, a tak šli nakonec od sebe.

I přes nezdar v lásce se Natálce ale velmi daří, díky show se stala influencerkou a sleduje ji necelých devadesát tisíc lidí, které zásobuje některými událostmi svého života.

Velmi na sebe upozornila i poté, co podstoupila augumentaci poprsí, kdy si ze svých jedniček nechala udělat bujné čtyřky. "Byl to můj dlouhodobý sen asi od sedmnácti let. Miluju velká ňadra na ženách. Věděla jsem, že do toho jednou půjdu," uvedla. Přesto se často setkává i se spoustou rýpavých komentářů lidí, již jí vytýkají naprosto vše, a to od její osobnosti i poprsí. Z těchto rýpalů si ale Natálka nic nedělá a žije tak, jak ona sama nejlépe uzná za vhodné.

Související články

Další články