Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Natália Mykytenko se odvázala: V erotickém prádle promluvila o tajemném zdroji obživy

Natália Mykytenko se ukázala v krásném prádle.
Zdroj: se souhlasem Natália Mykytenko
+ Další 4 fotografie
horko

Hvězda show Svatba na první pohled Natália Mykytenko (24) se odvázala. Na sociálních sítích se pochlubila žhavými snímky v erotickém spodním prádle, které nenechává příliš prostoru pro představivost. Tohle krásné tělo nezůstane určitě dlouho nezadané.

Natália Mykytenko potěšila své sledující žhavým snímkem v krajkovém spodním prádle s podvazky. "Tohle je za mě nejvíc sexy set. Jo a ručně šitý," přiznala hvězda show Svatba na první pohled na svých sociálních sítích.

V krásném prádle vyniká nejen její vypracovaná postava, ale také silikony, které si nechala udělat začátkem letošního roku. S prací plastického chirurga je velmi spokojená. "Byl to můj dlouhodobý sen asi od sedmnácti let. Miluju velká ňadra na ženách. Věděla jsem, že do toho jednou půjdu," promluvila o svém dlouholetém přání ještě před augmentací.

Mám svobodu, můžu si dělat, co chci

Půvabná blondýnka se nedávno pro eXtra.cz svěřila, že je šťastně nezadaná. "Mám svobodu, můžu si dělat, co chci. Nikdo mě neomezuje a mám čas sama na sebe. Posouvám se dál a nikdo mě v tom nebrzdí. Možná se ještě hledám," uvedla s tím, že se aktuálně věnuje prioritně svému Instagramu, který ji díky proslavení v reality show dokonce živí.

"Pracuji na svém Instagramu, ten mě živí na sto procent. Chci si ale také otevřít vlastní byznys s tím, čemu se věnuji nejvíc, tedy oblasti duchovního rozvoje. Víc o tom ale prozrazovat nebudu, protože nic nechci zakřiknout," dodala tajuplně.
Související články

Další články