Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Natália Mykytenko podstoupila další zákrok: Za chvíli tady máme další plastovou Barbie, píší lidé

Natália Mykytenko si nechala vyplnit drobné jizvy.
Zdroj: Archiv Natália Mykytenko, koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
zákrok
Půvabná nevěsta z reality show Svatba na první pohled Natália Mykytenko (24) se nedávno pochlubila fungl novým silikonovým poprsím velikosti čtyři, které si přála několik let. Nebyl to však poslední zákrok, který Natália podstoupila, nyní se pochlubila, že si nechala vpíchnout výplň do tváří, která zakryje její drobné jizvy. To si vzali někteří její sledující k srdci a její zákrok začali kritizovat. Natália to nenechala jen tak a věčným kritikům jasně odpověděla.

Jako první představená nevěsta z reality show Svatba na první pohled Natália Mykytenko štěstí v lásce zatím sice nenašla, to ale neznamená, že se jí v životě nedaří. Před nedávnem si splnila svůj dlouholetý sen, kdy si nechala zvětšit poprsí na velikost čtyři. Z výsledku je nadšená, a tak své nové silikony hrdě ukázala již několikrát světu.

Nebyl to však poslední zákrok, který se rozhodla podstoupit. Natália patří mezi ženy, které o sebe rády pečují a nyní se pochlubila, že si nechala píchnout do tváře kyselinu, která by měla zakrýt Natálčin drobný nedostatek. "Konečně přišla řada na moje méně oblíbené jizvy pod očima, které mám od dětství. S paní doktorkou jsme se domluvily, že nejdříve zkusíme pouze zlehka a poté když tak přidáme. Uvidíme, jak na to zareaguji, přece jenom je to moje první estetická úprava. Bolest byla pouze po prvním vpichu, jinak se to dá hezky statečně vydržet," svěřila se Natália, která je z výsledku nadšená.

Věční kritici už nevědí co by

Rozhodnutí k podstoupení zákroku si vzali někteří její sledující až moc k srdci a Natálii začali psát vzkazy. "A za půl roku tady máme další plastovou 'Barbie'," píší. "Tohle je to duchovno? Aha, já proti tomuto zákroku nic nemám, ale trochu si protiřečíte," napsala jedna ze sledujících, která zamířila na duchovní profesi Natálie, které by se ráda věnovala.

Natália se rozhodla zareagovat. "Já se rozvíjím dále, ale nemám potřebu úplně ukazovat na vše ze svého života. Pokud budu mít chuť předat něco z duchovna, postnu to. Můj účet tady je tak nějak všechno ze života, nemám jeden tah na branku a jsem žena, proč tady nedávat i takové věci?

Mně furt nejde do hlavy, proč duchovní žena, co tím žije, by nemohla bejt pěkná ženská s umělýma kozama a červenou rtěnkou třeba?! Miluji ženskou krásu, miluju kosmetiku, miluju velký prsa, miluju svůj život a miluju duchovní směr, meditace, jógu. Copak je divné na tom tohle vše spojit do jedné osoby? P.S.: Se svým tělem spokojená jsem i sama se sebou."

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy