Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Natália Mykytenko o novém vztahu i Svatbě: Do televize už nechci, byla jsem naivní

Influencerka Natália Mykytenko.
Zdroj: Martin Procházka / eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
zpověď

Hvězda první řady reality show Svatba na první pohled Natália Mykytenko (24) zavzpomínala na časy, kdy byla v show jednou z nevěst. Podle svých slov naivně věřila produkci, že najde v show opravdovou lásku a chlapa na celý život, kterým pro ni měl být podle expertů František Gebr. Proč se do Svatby na první pohled přihlásila? Má nového muže? A proč by do televize už nešla? 

Natália Mykytenko patří mezi nejznámější nevěsty reality show Svatba na první pohled nejen pro svůj půvab, ale také možná pro otevřenost, kterou ale věční kritici těžko snášejí a Natálce to dali velmi znát.

Pro Natálii bylo účinkování v reality show velkou životní zkušeností, kterou si už nechce zopakovat. "Popravdě už do televize nechci.Stačí mi, že vím, jak to tam všechno chodí," uvedla Natália na svých sociálních sítch.

Produkci jsem naivně uvěřila

Proč se do show vůbec přihlásila? Bylo to kvůli zviditelnění? "Ne. Naivně jsem produkci uvěřila, že tam opravdu potkám chlapa pro mě - lásku. Teď vím, že je to hloupost. Poučení pro mě obrovské. Děkuji za zkušenost, posunulo mě to a teď to beru vše sportovně a s humorem."

O zviditelnění, které přišlo přirozeně s účinkováním v reality show, nikdy nestála, nakonec jí však změnilo život.. "Na Instagramu jsem měla soukromý účet pro opravdové přátele a byla jsem ráda, že mě nikdo neznal a neřešil. Nevadí, chybami se člověk učí a já se vlastně díky této "chybě" mám báječně a již rok mám úplně jiný život, než jsem měla. Asi jsem to potřebovala, jinak by mi tohle vesmír neposlal z nebes," svěřila se Natália, která novou řadu Svateb nesleduje a doufá, že noví účinkující zvládají psychický nátlak, kterému nyní musí čelit.

Po skončení reality show a ukončení vztahu s Františkem Gebrem se Natália zatím otevřela vztahu pouze jednou. S mladým politikem jí to ale nevyšlo a od té doby je podle svých slov nezadaná. "Jsem nezadaná už deset měsíců," netají se Natália.

Související články

Další články