Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Oktagon 58 Survivor 2024 - aktuálně

Natália Mykytenko je platinová blondýna: Promluvila i o pravé lásce a Františkovi

Natália Mykytenko
Zdroj: foto Natália Mykytenko / koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií
zpověď

Hvězda show Svatba na první pohled, půvabná Natália Mykytenko (23), obarvila své vlasy na platinovou blond, změnou se pochlubila na sociálních sítích. Také se rozhodla promluvit o tom, proč to s Františkem vlastně nevyšlo, zda se ještě vídají, ale také padla slova na téma pravá láska. Také prozradila, zda se v jejím životě neobjevil nový muž.

Natália Mykytenko své fanoušky překvapila s novou barvou vlasů, která se zase tak příliš od té původní nelišila. Stále je to blondýnka, nyní však platinová. "Odmalička jsem přírodní špinavá blondýna. Na melír ke kadeřnici jsem začala chodit poměrně brzy, tak v pubertě," uvedla Natália ke snímku své proměny. "Vyzkoušela jsem na hlavě snad všechno - hnědou, černou, růžovou a i zrzavou. Postupem času, spíš věkem, jsem zjistila, že moje barva je opravdu jenom blond. Nedám na ni dopustit. Upřímně jsem milovník žen s blonďatou hřívou," dodala.

Její proměnu jí její fanoušci ve valné většině chválí, někteří ovšem uvedli, že vypadá starší. Ani s takovou kritikou si ale Natália hlavu neláme, to, že vypadá starší, slýchá již mnoho let. "Vždycky mi tipovali víc, než mi je. Jsem už zvyklá, ráda se líčím dost výrazně, tak to bude možná tím," uvedla.

Slova o Františkovi i pravé lásce: Jsem stále single

Na svých sociálních sítích si svou základnu udržuje i občasnou komunikací se svými fanoušky, kteří se jí tentokrát zeptali na pravou lásku, ale také Františka, za kterého byla v show Svatba na první pohled provdaná za pomoci experimentu, který odborníkům nevyšel.

"S Františkem jsme si nerozuměli, protože jsme dva zcela odlišní lidé, každý máme jiný svět a vůbec to zkrátka nešlo. Nejsme spolu ani v kontaktu, což už bude delší dobu," prozradila s tím, že si ani nepamatuje, kdy naposledy to bylo.

Po skončení reality show Natália chvíli randila s fešným Markem, pouto se ale rozpadlo a aktuálně je dle svých slov sama. "Jsem stále single, myslím si, že ještě nepřišel ten čas," avšak už si párkrát myslela, že pravou lásku již skutečně poznala, nakonec z ní ale vždy vyplynulo "pouhé" ponaučení. "Já myslím, že si asi každý někdy myslel, že poznal toho pravého člověka, pravou lásku, pak jsme přišli na to, že to není ono. Přesto si myslím, že jsme toho člověka v ten moment na něco potřebovali, a proto také přišel čas, abychom jej opustili, aby přišlo něco nového. Jsou to ti naši učitelé, život jde zkrátka dál," svěřila se.Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy