Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Natália Kollárová zazářila v SuperStar 2020: I s kožichem by mi běhal mráz po zádech, řekl Mareš

Zdroj: TV Nova
+ Další 3 fotografie
casting
V neděli čeká diváky už šestý castingový díl SuperStar 2020. Největší hvězdou bude v tomto dílu sympatická Natália Kollárová (23), která na porotu vytáhne všechny své zbraně - kromě dokonalého zpěvu ji okouzlí i upřímným úsměvem. Z jejího výkonu naskočí husina i Leoši Marešovi (43).

Konkurence v soutěži SuperStar 2020 je opravdu veliká, v každém castingovém kole se objeví alespoň jeden soutěžící, který má skutečně hvězdný potenciál. V nedělním dílu takovým soutěžícím bude nepochybně Natália Kollárová, která dostane celou porotu do kolen.

Sympatická brunetka si porotce získá hned s prvním tónem a po zbytek její písně se nikdo z pětičlenné sestavy neubrání úsměvu. Monika Bagárová (25) si Natálii zamilovala nejen kvůli jejímu talentu, ale i pro její pozitivní energii, která zaplní celý sál.

Leoš Mareš a kožich

K Leoši Marešovi v jisté době neodmyslitelně patřilo nošení kožichu. Ten by se mu během castingu nadané Natálie Kollárové nepochybně hodil, dle jeho slov by ale zřejmě moc nefungoval. „I kdybych měl na sobě kožich, tak by mi běhal mráz po zádech,“ řekne s úsměvem někdejší moderátor soutěže, který letos poprvé sedí v porotcovském křesle.

Uznání od Habery

Je známo, že mezi porotci je Pavol Habera největším katem, který si při hodnocení soutěžících rozhodně nebere servítky. O to víc muselo Natálii jeho hodnocení potěšit. „Máš krásnou barvu hlasu. Absolutně nádherně zpíváš. Mám radost z každého, kdo něco umí. Rovnou ti říkám, že ano a že tě chci vidět ve finále,“ řekne nadšený muzikant. Na celý díl a příběh o Natálii se podívejte už v neděli na televizi Nova ve 20:20.

Související články

Další články