Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Natálka Grossová tasila nejžhavější fotku kariéry: Ukázala se v průsvitné podprsence

Natálka Grossová tasila nejžhavější fotku kariéry: Ukázala se v průsvitné podprsence
Zdroj: Se souhlasem N. Grossové / koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
odvaz
Herečka a zpěvačka Natálie Grossová (18) oslňuje nejen svým uměleckým talentem, ale také půvabem, který se nebojí vyzdvihnout i na sociálních sítích, kde má více než padesát tisíc fanoušků. Natálie má zajisté mnoho nápadníků, kterým udělala určitě velkou radost, když se pochlubila odvážným snímkem v průsvitné jemné podprsence.

Natálka Grossová vyrostla z půvabné dívky v krásnou ženu. Minulý rok oslavila své osmnácté narozeniny, našla si lásku a její půvab stále sílí. Natálka je nejen herečka a zpěvačka, ale také influencerka, která svou základnu, desítky tisíc fanoušků, zásobuje nejen momenty z pracovního života, ale také z toho osobního.

Smyslný snímek

Tentokrát se o něco více odvázala a ukázala se v jemné průsvitné podprsence, na snímku si nechala rozpustit vlasy a smyslná Natálka sklidila od fanoušků a nápadníků velkou chválu.

Pro smůlu všech nápadníků je ale Natálka už nějakou dobu zadaná. Randí s o dva roky starším kolegou Janem Francem

Divadla jsou nyní zavřená, a tak Natálie nemůže zářit v žádném muzikálu. Z divadelních prken tedy přesedlala na natáčení seriálu Slunečná a aktuálně i natáčení filmu Bastardi 4, kam ji do jedné z rolí obsadil režisér Tomáš Magnusek

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy