Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 koronavirus Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Natáčí se remake kultovního seriálu Pobřežní hlídka: Kdo nahradil vnadnou Pamelu Anderson nebo Davida Hasselhoffa?

S těmito hrdiny se rozlučte, nastupuje další generace!
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
Remaky nebo pokračování osvědčených seriálů. To teď v Hollywoodu frčí. Diváci nejsou moc zvědaví na novinky a radši sledují reprízy svých oblíbených dílů. Natáčení se nová Gilmorova děvčata nebo sitcom Plný dům. Proč tedy nenatočit další díly seriálu, který u diváků fungoval na 100% a navíc se na obrazovkách udržel několik sezón. Ano, je řeč o seriálu plném vykrojených plavek, bujných hrudníků i mužných hrudích a kilometrech proběhaných na pláži. Pobřežní hlídka je zpět!

Nová doba si žádá nové hrdiny. Zapomeňte na chlupatou hruď Mitche Buchannona. Teď bude Pobřežní hlídce šéfovat jiný svalovec. Je jím Dwayne Johnson, známý jako The Rock. Ten bude mít opravdu mnoho příležitostí ukázat svou maskulaturu a jako jediný asi nemusel před natáčením dřít v posilovně.

Dalším hezounem na scéně bude Zac Efron. Ten na sociálních sítích zveřejňoval fotky z tréninků a zvládl si vycvičit biceps obřích rozměrů! Zac bude hrát bývalého olympionika, který místo sbírání medailí zachraňuje lidské životy.

A jak to bude s dámami? Sympatickou holku od vedle Summer si zahraje Alexandra Daddario, známá divákům z American Horror Story. Místo Pamely Anderson (48) se v roli CJ objeví bývalá snoubenka Leonarda DiCapria Kelly Rohrbach. Její hrudník nedosahuje rozměrů silikonové krásky, ale i tak si mužští diváci určitě přijdou na své.

Exotická kráska Ilfenesh Hadera si zahraje moudrou Stefanie. Stejně jako v původním seriálu, i tady se do ní Mitch v podání Dwayna Johnsona zamiluje.

Seriál se krásnými lidmi jenom hemží a tak bylo potřeba tuhle dokonalost trochu rozbít. Do role místního disko tanečníka tak byl obsazen komik Jon Bass.

Na tváře nové Pobřežní hlídky se můžete podívat v galerii. Jak se vám líbí?

Související články

Další články