Nová doba si žádá nové hrdiny. Zapomeňte na chlupatou hruď Mitche Buchannona. Teď bude Pobřežní hlídce šéfovat jiný svalovec. Je jím Dwayne Johnson, známý jako The Rock. Ten bude mít opravdu mnoho příležitostí ukázat svou maskulaturu a jako jediný asi nemusel před natáčením dřít v posilovně.

Dalším hezounem na scéně bude Zac Efron. Ten na sociálních sítích zveřejňoval fotky z tréninků a zvládl si vycvičit biceps obřích rozměrů! Zac bude hrát bývalého olympionika, který místo sbírání medailí zachraňuje lidské životy.

A jak to bude s dámami? Sympatickou holku od vedle Summer si zahraje Alexandra Daddario, známá divákům z American Horror Story. Místo Pamely Anderson (48) se v roli CJ objeví bývalá snoubenka Leonarda DiCapria Kelly Rohrbach. Její hrudník nedosahuje rozměrů silikonové krásky, ale i tak si mužští diváci určitě přijdou na své.

Exotická kráska Ilfenesh Hadera si zahraje moudrou Stefanie. Stejně jako v původním seriálu, i tady se do ní Mitch v podání Dwayna Johnsona zamiluje.

Seriál se krásnými lidmi jenom hemží a tak bylo potřeba tuhle dokonalost trochu rozbít. Do role místního disko tanečníka tak byl obsazen komik Jon Bass.

Na tváře nové Pobřežní hlídky se můžete podívat v galerii. Jak se vám líbí?