Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Natáčí se Jedině Tereza: Veronika Khek Kubařová a Emma Smetana se stanou sokyněmi v lásce

V rolích těžce zkoušeného páru se v komedii Jedině Tereza představí Igor Orozovič a Veronika Khek Kubařová.
Zdroj: eXtra.cz (CinemArt)
+ Dalších 10 fotografií
novinka
Igor Orozovič (36) a Veronika Khek Kubařová (33) si v připravovaném snímku Jedině Tereza zahrají pár, jehož vztah se začíná rozpadat. Romantickou komedii natáčí v těchto dnech režisér Jaroslav Fuit (45). Vypráví o tom, že je zamilovaný člověk ochoten udělat pro záchranu letitého vztahu opravdu vše, a to i navzdory četným nástrahám, omylům a fatálním nedorozuměním. Jakou roli v tom všem sehraje Emma Smetana?

Poté, co se hlavní hrdinové poznali na střední, prožívali lásku, o které by se daly psát romantické básně. Po vysoké spolu zůstali v Praze, meteorolog Tomáš (Igor Orozovič) získal práci televizního moderátora počasí a Tereza (Veronika Khek Kubařová) se snaží rozjet prodej a výrobu ručně šitých bot. Jenomže život není pohádka.

Láska hory přenáší, pokud jí v cestě nestojí Emma Smetana

Kdy se to zadrhlo? Na Štědrý den, když Tereza přistihla napůl svlečeného Tomáše v domněle choulostivé situaci s populární televizní moderátorkou, kterou hraje Emma Smetana (32). Prekérní chvilku by sice Tomáš mohl racionálně vysvětlit, ale nedostal k tomu příležitost. Usmiřovací akci mu navíc překazí neplánovaný pobyt na policejní stanici, a když se konečně dostane domů, narazí na prázdný byt s výzvou, aby se sbalil a odstěhoval.

Kterak se Igor Orozovič pokouší usmířit Veroniku Khek Kubařovou

Tomáš, kterého ztvárnil Igor Orozovič, se nechce vzdát bez boje, rád by Terezu v podání Veroniky Khek Kubařové obměkčil nějakým symbolickým romantickým gestem, jenže už nějak vyšel ze cviku. Kamarád (Matouš Ruml, 35) mu poradí, aby okopíroval scény ze slavných romantických filmů. Tomáš však brzy pozná, že to, co vždy funguje ve filmech, v šedivé realitě života notně skřípe. Obzvlášť když se mu do cesty připlete charismatický fotograf (David Matásek, 57), který se o Terezu zajímá více, než je zdrávo.

Jedině Tereza je snímek plný trapasů a omylů, který dokládá, že boj o lásku a záchranu vztahu může být někdy neuvěřitelná šichta, zvlášť když vám život dává jednu facku za druhou.

Natáčení filmu skončí v lednu 2021, premiéra je plánována na podzim 2021.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy