Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Natáčení Zlaté mládeže? V Indii se prý děly věci, které by položily i papeže!

Zdroj: foto Česká televize
+ Dalších 30 fotografií
Druhá řada reality show Zlatá mládež je v plném proudu a od účastníků natáčení se začínají objevovat hodně zajímavé informace! Řada z nich se týká metrouše Petra Mareše (25). Co o něm kolega z pořadu tvrdí, že měl provádět za nepřístojnosti?

Jak jsme již informovali, Petra už MikeJePan drsně osočil z toho, že podle něj má být gay prostitut, proti čemuž se údajný politik (asi jediný na světě, který má pro voliče uzamčené všechny sociální sítě) striktně ohradil. Redakce eXtra.cz proto oslovila i dalšího soutěžícího Renata Salerna, který byl i v první řadě. S Petrem spal na pokoji, a tak má co vyprávět!

„V Indii se nám s Klárou Havlíkovou přiznal, že přes jednu aplikaci někoho ulovil a že za těmi lidmi jel. Byli jsme z toho zhnusení. Řekli jsme to štábu, protože nebylo povolené opouštět lokaci. Nemluvě o tom, že to bylo dost nebezpečné,“ prozradil nám Renato.

A proč si tedy myslí, že mohlo jít o gay prostituci?

„Že by šlo o placený sex, to neřekl, ale vzhledem k tomu, že předtím neměl vůbec žádnou hotovost a po návratu si najednou nakoupil věci v místním fastfoodu a ještě mu nějaká eura zbyla, tak je to velmi podezřelé,“ myslí si Salerno.

Povídal nám i o tom, jak se měl prý jinak stále švorc Petr Mareš chlubit luxusním fárem Q7, které mu ale jednou přes noc najednou zmizelo. Dle informací Renata mělo patřit jistému muži předdůchodového věku, který se ho měl marně dožadovat zpátky, a když to zůstalo bez reakce, tak si pro něj přijel. To jsou ale samozřejmě sice náznaky, které by mohly vést k jistým domněnkám, nejsou ale nijak věrohodně doložené.

Podle módního redaktora a začínajícího zpěváka má kolega z reality show i jednu zvláštní libůstku.

„Jeho zálibou je za každou cenu chodit v o číslo menším spodním prádle. Bohužel jsme to viděli a žádná sláva to není. Jinak se docela divím, že redaktorka na jednom webu si myslí, že Petr jede po Šarlotě a ona po něm. My z celého týmu bychom o něj neopřeli rezavé kolo,“ dodal Renato Salerno.

Petra jsme se na různé drby z natáčení konkrétně ptali, odpověděl ale jen jednou, kdy odmítl tvrzení Mikea o gay prostituci. Na konkrétní doplňující dotazy už ale neodpověděl.

Související články

Další články