Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Natáčení Ulice bylo zrušeno: Herečka Eliška Hanušová může být nakažena koronavirem

Natáčení Ulice bylo zrušeno: Herečka Eliška Hanušová může být nakažena koronavirem
Zdroj: TV Nova
+ Dalších 6 fotografií
covid-19
Produkce seriálu Ulice rozhodla, že pondělní natáčení bude kvůli hrozbě koronaviru zrušeno. Jedna z hereček se totiž vrátila z dovolené v severní Itálii. Jak upozornil deník Blesk, s největší pravděpodobností se jedná o Elišku Hanušovou, která v seriálu ztvárňuje Báru Klímovou. Na jejím Instagramu jsou i snímky z italských hor.

„Dnešní natáčení Ulice bylo přeplánováno z preventivních důvodů,“ uvedla pro portál idnes.cz Monika Hasmanová, ředitelka sekce výroby Novy. Jedna z hereček se vrátila z dovolené v severní Itálii, kterou koronavirus sužuje a kde se nákaza rychle šíří.

Onou herečkou je s největší pravděpodobností Eliška Hanušová. Na jejím Instagramu je spousta fotek ze zasněženého severu Itálie, kde si s přítelem užívala dovolené na horách. Jak jméno napovídá, Eliška je dcerou herce Miroslava Hanuše, který v Ulici hraje Tondu Hložánka.

Produkce televize Nova zdůraznila, že natáčení seriálu bylo přerušeno z preventivních důvodů. Zda herečka zůstane v domácí karanténě a dalšího natáčení se tak po dva týdny nebude moci zúčastnit, není jasné.

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy