Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Natáčení MasterChefa nadlouho přerušeno: Jeden z porotců má vážný problém se zdravím

Natáčení MasterChefa nadlouho přerušeno: Jeden z porotců má vážný problém se zdravím
Zdroj: TV Nova
+ Dalších 6 fotografií
KOMPLIKACE
Už v době, kdy Roman Staša (32) slavně zvítězil ve finále MasterChefa nad divácky krajně nepopulární Pavlínou (26), televize Nova za naprostého utajení natáčela další pokračování mimořádně úspěšné kuchařské reality show. Zničehonic ale musela před několika týdny přestat a neví se, kdy se zase rozeběhnou kamery.

Nový MasterChef

Už pilně točíme další řadu, takže se mi to míchá s tou předchozí,“ řekl eXtra.cz ještě před finále nedávno ukončeného ročníku jeden z porotců.

Jenže před několika týdny padla znenadání poslední klapka a i když zdaleka není hotovo, momentálně nikdo netuší, kdy se zase soutěžící a další účinkující vrátí před televizní kamery.

Zdravotní problémy

„Celé se to muselo zastavit a čeká se,“ dozvěděli jsme se od důvěryhodných zdrojů ze štábu MasterChefa. Řadě vystupujících to samozřejmě narušilo jejich plány, ale nedá se nic dělat.

Vše souvisí s operací páteře porotce Radka Kašpárka, který je pro pořad nepostradatelný. Jak jsme vás již informovali, měl tak nesnesitelné bolesti, že když si přestal hrát na hrdinu a navštívil lékaře, okamžitě šel pod kudlu.

Radek Kašpárek se přemáhal

„Měl jsem v té době něco roztočeno, co to bylo, nemůžu prozradit. I kvůli tomu nebo kvůli naší restauraci jsem se přemáhal, ale dál to nešlo,“ přiznal eXtra.cz Radek Kašpárek.

„Budu se snažit vrátit co nejdřív. Vím, že se na mě v práci čeká,“ doplnil s tím, že šest týdnů absolutního pohybového klidu, který mu nakázali doktoři, ale hodlá striktně dodržet.

Kdy se opět začne natáčet?

Když tedy vše půjde dobře, snad někdy v druhém lednovém týdnu by se opět mohl celý MasterChef rozjet nanovo.

K situaci se vyjádřila i samotná televize, zprávy ale nemohla potvrdit.

„Radku Kašpárkovi samozřejmě držíme palce, ať se co nejrychleji uzdraví. Jeho další aktivity spojené s televizí Nova v tuto chvíli ale nebudeme komentovat,“ uvedla pro eXtra.cz PR koordinátorka nováckého MasterChefa Bohumila Skalická.

Pokud nedojde k dalším zdržením, uvedení další řady (patrně na jaře příštího roku) by nemělo nic ohrozit.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy