Je to pořád dokola. Tomáš Řepka (43), Kateřina Kristelová (37) a Vlaďka Erbová (36), trojúhleník, který neustále vzbuzuje velké emoce. Co se týče lásky, tak až doposud neměl Tomáš Řepka vůbec štěstí. Se svojí první ženou Renatou, s níž má dceru a syna.

Kvůli půvabné modelce Vlaďce Erbové si dlouho nemohli přijít na jméno. Tomáš si myslel, že s krátkovlasou modelkou našel konečně štěstí, ale bohužel se zase spálil. S Vlaďkou zplodil syna, kterého příliš nevídá a hodně ho to mrzí.

Potom, co se s Vlaďkou ve zlém rozešli, se na Tomáše, jak se zdá, konečně usmálo štěstí. Dal se dohromady s moderátorkou Kateřinou Kristelovou, o které říká, že je to ta pravá. Dokonce se snaží vycházet se svou první manželkou, ale vztahy s Vlaďkou jsou na bodě mrazu. Mírně řečeno.

Naposledy Tomášovi na sociálních sítích ruply nervy a poslal své bývalé dost drsný vzkaz. „Raději peklo a do středu slávistického kotle, než zažít cokoliv s touhle toxickou stvůrou a courou, která zatěžuje lidem život.“

Zatím to vypadá, že usmíření mezi touto dvojicí je v nedohlednu. Tak snad Tomáš konečně našel štěstí po boku Kateřiny a vydrží jim to co možná nejdéle.