Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Naštvaný popelář Franta z Mostu! drsně: „Ať jdou cikáni do p**ele!“

Zdroj: repro TV Prima, Česká televize
+ Dalších 101 fotografií
VZTEK
Jen co se dozvěděl, že si na něj stěžují kvůli jeho údajné nespolehlivosti, navztekal se a na adresu ostatních Romů použil ostrá slova! Zdeněk Godla (43), který se proslavil v seriál Most! coby „domestikovanej“ popelář Franta, o nich mluví hodně drsně.

Jak již redakce serveru eXtra.cz informovala, pořadatel Miroslav Kima obvinil Godlu z toho, že bez omluvy nedorazil na vystoupení, které přislíbil a vzal si za něj i zálohu. Zdeněk tvrdí, že měl natáčení, podle svých slov se ale měl omluvit až den po konání akce, i když žádnou takovou esemesku od něj prý pořadatel vůbec nedostal. Někteří si ale nyní myslí, že může být krajně nespolehlivý.

Že si vůbec někdo dovolil sáhnout mu na pověst, seriálového Frantu vytočilo do nepříčetna. Když jsme se ho ptali, zda je pravda, že se podobně měl zachovat už opakovaně, bránil se tím, že jde o nesmysl.

Odsouzení

„To je ten důvod, proč už u cikánů budu odmítat kšeft. Ať jdou do p*dele. Přijdou, něco chtějí. Varuju je, že jim to sice slíbím, ale že se může stát, že mi do toho volna dají natáčecí den. Řeknou, že s tím počítají, ale pak píší takové výhrůžky a dávají statusy?“ zlobí se Godla.

„Na tu akci jsem chtěl jít. Dokonce jsem tam poslal kolegu, který tam dorazil, ale nic se nekonalo. Slyšel jsem, že jim tam hlavně nepřišli muzikanti. Tak co mi chtějí vyčítat?“ diví se. Je ale logické, že největší hvězdou vystoupení měl být právě Franta z Mostu!, který dokáže přitáhnout davy. A kdyby si nebyl jistý, že opravdu bude moci přijet, proč by natáčel upoutávku na akci s tím, že na ní bude?

Zdeněk Godla se už jednou musel omlouvat za to, že v jednom z rozhovorů řekl, že je jedno, jestli je Rom, nebo „cigán“. Uvidíme, co jeho aktuální slova vyvolají tentokrát.

Související články

Další články