Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Naštvané maminy nadávají Beyoncé za tuhle fotku! Uhodnete, co jim vadí?

Tak tahle fotka pobouřila na Instagramu maminy. Nás víc zaujal ten výstřih.
Zdroj: instagram
+ Dalších 5 fotografií
Zpěvačka Beyoncé nedávno porodila krásná, zdravá dvojčátka a už na sociálních sítích opět vystrkuje drápky. Chlubí se hlavně skvělou postavou, kterou se pyšní jen krátce po porodu. Jeden snímek ovšem vládne všem, jeden jim všem káže. A sice ten, na němž si vychutnává sklenku vína plnými doušky. Možná už tušíte, co díky tomuto postu následovalo.

Ano, Queen B. pohoršila maminy tím, že si dovolila dát sklenici vína. „Doufám, že stále nekojí,“ začalo se objevovat v komentářích pod fotkou. Běžný fanoušek by si lahodného moku ani nepovšiml vzhledem k výstřihu, který vystavila. Ale některé ženy holt mají ostřejší zrak než běžný fanoušek.

Pohoršené komentáře vyvolaly diskuzi na téma kojení a alkohol během kojení. A to nikdo vlastně ani neví, jestli Beyoncé stále kojí nebo vůbec kdy kojila, i když výstřih je nabitý. I kdyby však kojila, nevypadá to, že by se denně opíjela a své děti tak napájela lihem místo sunaru. Vypadá to pouze na zasloužený večerní relax. A ve skutečnosti se jednalo o wine tasting.

Chudák Bey asi netušila, co takovou fotkou spustí za debaty, ale nicméně je vidět, že rozhořčené maminy, které neváhají ani minutu někoho odsoudit za špatné rodičovství, mají asi spoustu volného času na internetové diskuze. Možná by ho raději měly věnovat svým dětem, co myslíte?

Související články

Další články