O tom, že nový přítel moderátorky primáckých zpráv Sandry Parmové (30) má být podle někoho gay, vyhledávat nové známosti po homosexuálních seznamkách, a dokonce má lovit i v klubech pro jinak sexuálně orientované lidi, jsme vás informovali ZDE.

Zdá se, že hezouna chce někdo poškodit a zničit Sandře to zamilované opojení a vrazit mezi ně klín. Jak to vidí samotná blondýnka, která má konečně kluka, který se jí věnuje a nemusí ho prosit, aby za ní jezdil z Brna do Prahy?

„Je to celé absolutní nesmysl, zřejmě se chce někdo pobavit nebo zaškodit. Myslím, že je i na první pohled vidět, že jde o fake. Víc k tomu nemám co napsat. Mějte se hezky a díky, že jste dali vědět,“ napsala nám naštvaně Sandra, které se nemůže nikdo divit, že na to koukala jako z jara a nevěří vlastním očím. Se svým novým partnerem je tak často, že by si určitě všimla, že pokukuje i po klukách.

Prostě to vypadá na závistivce, který půvabné plavovlásce nepřeje lásku a rád by ji viděl samotnou. Nebo snad vede Pavel dvojí život a něco na tom pravdy je? Sama moderátorka to popírá a rozhodně kvůli tomu nebude mít tichou domácnost. Chce si užívat nové lásky plnými doušky a nezabývat se lidmi, kteří chtějí na jejich vztah házet hned od začátku špínu…