Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Naštvaná Monika Štiková o svém zajdovi: PRAVDA O JEHO NEVĚŘE!

Monika Štiková s přítelem, který žadoní o nahé fotografie jinde.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 20 fotografií
Jen co se objevila zpráva, že mlíčňácký přítel Moniky Štikové (45) Petr (21) má od cizích žen loudit jejich nahé snímky, což by naznačovalo, že nevěra je jeho velká kámoška, ozvala se do redakce eXtra.cz rozzuřená Monika. Co nám o chování svého chlapce řekla?

Moničin boyfriend, který si prý vydělává hraním hokeje v jedné z nižších soutěží v Německu, podle jakési Petry K. loudil nahé fotky její postavy. Tak by se zadaný muž asi úplně chovat neměl.

„Věrný chlapec, ten Péťa, tvrdil mi, že s vámi být nechce,“ napsala Petra pod Moničinu fotografii. Na screenshotu je vidět, že jí Petr píše, ať mu pošle nahé snímky. Pro začátek prý stačí „kozičky“. Petra pak v jiném komentáři zmiňuje, že je vtipné, že mu Monika nevěru toleruje. V minulosti měl přímo slibovat, že vztah s Monikou brzy ukončí.

Když se informace objevila, se všemi v rodině rozhádaná Monika začala našeho redaktora bombardovat zprávami.

„S Petrem už dávno bydlíme a ta jistá Petra mě, ale jen mě, obtěžuje. Říká mi: ‚Jsem s Petrem‘. A přitom ten sedí na fotbale vedle mě. Volá mi na Messenger i v noci, tvrdí třeba, že s ní zrovna můj přítel š**á a on je přitom se mnou. Je to d*bilní magorka,“ prohlašuje Monika Štiková (46).

Screenshot přitom vypadá opravdově. „Netvrďte mi, že nevíte, že se to dá nafingovat. To vědí všichni. Má i falešný Facebook. Ale neřešíme ji. Jen nás to zaráží. Asi někoho štve, že jsme spolu šťastni,“ dodala.

Věříte nevinnosti jejího chlapce, nebo spíš tomu, že skutečně rád loví i v jiných vodách?

Související články

Další články