Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Naštvaná matka Petry Paroubkové o Jiřím: Pohřbíváš moji dceru! Naznačuje snad domácí násilí?

To jsou drsná slova!
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 16 fotografií
Desetileté manželství Jiřího Paroubka (64) a Petry Paroubkové (43) je v poslední fázi. Manželka sexy mozku prozradila, že ji manžel vydíral. Paroubek vše popírá. Jenomže problémy nastaly už před několika týdny, kdy politik vystoupil v médiích.

Jiří Paroubek se objevil v talkshow Kilák, kde popisoval změnu svého životního stylu. Více cvičení a zdravého jídla. Motivoval ho stav manželky po mozkové příhodě a také jeho dcera Margarita.

„Představa, že by třeba naše dcera, které je teď sedm let, najednou byla oboustranným sirotkem, mě nutí, abych se pokusil být tady co nejdéle,“ řekl s nepříliš velkou dávkou taktu.

A to rozčílilo maminku Petry Paroubkové. „Máš nemocnou manželku, věnuj se rodině! Petra je křehká a další stresy určitě nezvládne!“

A to nebylo všechno. Veřejně se pustila do rodinné situace u Paroubků a popsala i to, jaké má Jiří stále pevné vazby na bývalou manželku Zuzanu. „Co jsou to za kydy, že dítě nemůže být dvojnásobný sirotek! Už jsi moji dceru pohřbil? Proto tvoje Zuzana chodí k vám a supluje jedinou babičku Margaritky? Proto já k vám nemám přístup? Pokud to je pravda, tak jsi totálně bezohledný k Petře, protože Zuza Petru nenávidí a jinak to nebude! Chudák moje dcera – nemocná a nemá se jak bránit! Je mi špatně, když čtu o idylce Jiří + Zuza + Petra Paroubkovi. Ale Petra není sama, má matku a bráchu… Přestaň s ní manipulovat!“ popisuje podivný rodinný trojúhelník Klárika Černá Valovičová, Paroubkova tchyně.

„Z čeho byla mrtvice mé dcery? Všichni kolem se ptají na domácí násilí. Proč jsem nemohla svou dceru navštívit na JIP, když byla v ohrožení života? Odstavil si Petru od své rodiny, aby dělala jenom to, co potřebuješ! Kam až zajdeš?"

Na konverzaci ze začátku ledna upozornil Blesk.cz.

Stačily necelé dva měsíce a Jiří Paroubek vytáhl na veřejnost další špinavé prádlo. Zveřejnil dopisy, které si s Petrou vyměňovali. V jednom z nich se s ní rozchází. Více čtěte ZDE.

Související články

Další články