Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Naštvaná česká misska Nikol Švantnerová si stěžuje: Miss Universe je zmanipulovaná hra politiků!

Naštvaná česká misska Nikol Švantnerová si stěžuje: Miss Universe je zmanipulovaná hra politiků!
Zdroj: Instagram / profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Tohle finále Miss Universe byl jednoznačně obrovský trapas. Jak se na soutěži světové úrovně mohou splést v tak fatální věci, jakou je vyhlášení jména vítězky? Sama naše reprezentantka Nikol Švantnerová to nedokáže pochopit a podle ní je to celé velký podvod.

Krásná Nikol Švantnerová (22) se bohužel neprobojovala ani mezi TOP 15, ale své favoritky měla, kterým fandila. A jednou z nich byla i nešťastná Miss Kolumbie Ariadna Gutiérrez-Arevalo , která se stala celosvětovou vítězkou jen na zlomek minuty.

Nemá pro to ani slůvka pochopení, že se něco takového mohlo stát. Podle sexy brunetky jde jen o politickou hru, krása dívek je vlastně na vedlejší koleji.

"Miss Universe je za mnou. Děkuji všem za podporu, snad jsem vás nezklamala, dala jsem do toho vše, bohužel není to jen o vzhledu, postavě, chování, ale ve větším případě hlavně o politice. Od začátku jsou většinou upřednostňované některé země a to už tak prostě bude- Mrzí mě to, že jsem se neprobojovala ani do Top 15, ale vím, že to není má chyba a že jsem pro to udělala vše. I přes to vše, co se dnes při finále stalo, gratuluji vítězce, i když pro mě je vítězka stejně Miss z Kolumbie," svěřila se se svými pocity Nikol bezprostředně po kontroverzním vyhlašováním s tím, že už dopředu věděly, které dívky postupují a které ne. Z Evropy tam byly jen dvě

I přesto, že ji zamrzelo to, že nejsou srovnávány podle stejných měřítek, tak své účasti nelituje. "Byla to pro mě obrovská zkušenost a zážitky mi nikdo nevezme," dodala trochu smutně modelka, která je ráda, že nebyla na místě dívky, která si myslela, že se stala Miss Universe, ale jen na pár vteřin. Musela to být hrozná potupa Tak se Nikol vrací alespoň zpět nabitá zážitky.

Petr Švancara se opřel do Novotného a Survivoru: Kvůli genderovému pravidlu si nebral servítky

Související články

Další články

Nejnovější kauzy