Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Nastupuje nový Sámer! Přiznal drogy a průšvihy, teď už ale dospěl a je čistý

Zdroj: Profimedia
+ Dalších 8 fotografií
Učinil velmi otevřenou zpověď! Sámer Issa (32) se v minulosti proslavil nejen obřím talentem, ale i pořádnými skandály. Ať už jde o užívání drog, či arogance k druhým, tím vším si prošel. Doba zatemněného mozku je ale za ním. Teď startuje novou éru. Éru dobrého člověka. Alespoň taková slova zazněla na streamu eXtra.cz, kde byl zpěvák hostem.

„Uvědomuji si, že jsem udělal mnoho chyb. Poučil jsem se z nich a makám na tom, aby moje hudba, která je spojená se mnou, opět oslovovala lidi,“ pronesl bronzový finalista první řady SuperStar. Klečely mu u kolen tisíce dívek a každá ho chtěla mít v posteli. Sen se ale splnil jen hrstce. „Jsem temperamentní a všechny, které jsem měl v posteli, byly spokojené,“ smál se Issa.

Sámer zavzpomínal i na svou rodnou Sýrii, která se zmítá ve válečném stavu. A prozradil i to, čeho by se účastníci aktuálního ročníku SuperStar měli vyvarovat, aby nemuseli napravovat to, co musí on. Podívejte se na video se Sámerem, které je z jeho strany nebývale upřímné.

Související články

Další články