Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Nastupte do výroby v Mladé Boleslavi. ŠKODA AUTO se o vás královsky postará!

Práce ve výrobě není rozhodně jednoduchá, i přesto společnost ŠKODA AUTO letos v červnu převzala již počtvrté cenu Zaměstnavatel roku. Díky čemu je tedy závod tak oblíbený a jaké výhody mají jeho zaměstnanci?

Jestliže bylo zmíněno ocenění Zaměstnavatel roku, které mladoboleslavská automobilka získala již počtvrté za sebou, nesmíme opomenout ani ocenění Nejžádanější zaměstnavatel mezi studenty ve Středočeském a Královéhradeckém kraji, které dokazuje oblíbenost automobilky ŠKODA AUTO mezi mladými lidmi.

Mladé i starší zajímá jistota a stabilita

Jistota a stabilita jsou výhody, které nelze Škodovce odepřít, a to nejen díky více než stoleté tradici a velikosti firmy. Mezi zaměstnanci ŠKODA AUTO najdete takové, kteří ve firmě strávili celý svůj pracovní život a za celou dobu neměli potřebu zaměstnavatele měnit. Stejně tak pracovní jistotu oceňují mladí lidé, kteří mohou už na začátku dosáhnout pěkného a jistého finančního výdělku. Navíc s vidinou kariérního růstu, který je v automobilce možný. Jedním z důvodů, proč je ŠKODA AUTO tak oblíbená je tedy jistota, že vám každý měsíc s jistotou přistane na účtu slušná výplata, a vy usínáte s klidem, že se nemusíte o své místo bát.

Prim však hrají benefity, a to nejen ty finanční. Věděli jste, že u ŠKODA AUTO můžete získat bezúročnou půjčku na bydlení až 500 000 Kč? Většina zaměstnanců si nemůže vynachválit velké množství benefitů, které se dotýkají jak pracovního života, tak jejich volnočasových aktivit i osobního života. Co všechno tedy mají zaměstnanci k dispozici?

Bavíme se o automobilovém závodu, proto není divu, že lidé zaměstnaní ve Škodovce mají možnost výhodného nákupu vozů ŠKODA, stejně tak jako jejich výhodnější pronájem. Samozřejmostí je dotované stravování a velmi příjemných 5 týdnu dovolené. Nezapomíná se ani na příspěvek na doplňkové penzijní spoření, které činí 13 200 korun ročně.

Naprostou bombou je možnost bezúročné zápůjčky na bydlení ve výši až 500 000 korun, které lze použít na pořízení, modernizaci, přestavbu, nebo výstavbu bytu a domu. A potěší také dotované ubytování od 1 500 korun.

A benefitů je mnohem víc. Turisti ocení výhodné cestovní pojištění a příspěvek na rekreaci. A finanční dar čeká i na novopečené rodiče.

Ale peníze nejsou všechno, proto automobilka myslí i na zdraví svých zaměstnanců. Přímo v prostorách závodu v Mladé Boleslavi sídlí zdravotnické centrum, kde jsou k dispozici nejrůznější rehabilitační a rekondiční zdravotní programy.

Chcete si těchto i mnoho dalších benefitů užívat i vy? Podívejte se na volné pozice v Mladé Boleslavi!

Související články

Další články