Jolana Voldánová včera oznámila konec v hlavních zprávách ČT1. Celkem podle očekávání ji nahradila krasavice Daniela Písařovicová (34) a už zase visí ve vzduchu intimní otázky, které se nesluší řešit, když jde o veřejnoprávní celebrity.

Daniela je super krasavice a ještě víc sexy ji dělají její miniaturní jedničky. S těmi ale bohužel hodně nešťastně bojuje pomocí vycpávek, které nechala před dvěma lety na akci Miss Hasička tak nešťastně, že měl bulvár tři dny o čem psát.

Na rozdíl od Farné tak nepředstírá, že má prsa větší, jen bojuje se svým neštěstím, jak nejlépe umí.

Písařovicová navenek bere svůj handicap s úsměvem, v reálu se s ním ale hodně pere. Vycpávky používá pořád, odmítá o nich mluvit a hlavně nechce věc řešit nenápadným operačním zákrokem, který by problém decentně řešil – umělých malých dvojek by si nikdo ani nevšiml a vycpávkové neštěstí by skončilo.

A do toho má Daniela začít moderovat večerní zprávy. Za jak dlouho podle vás skončí u Měšťáka? A jsme hodně nechutní, že jsme tyto karty vytáhli? A co byste dělali vy, nemít vůbec prsa? A je autor tohoto článku zakomplexovaný i­diot?