Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nástrahy společné dovolené: Na těchto 5 věcí si dejte pozor!

Chystáte se na společnou dovolenou?
Zdroj: profimedia.cz
Chystáte se s partnerem na první společnou dovolenou jen ve dvou? Rozhodně se nemůžete dočkat, ovšem měla byste se připravit i na různé možné nástrahy, které společná dovolená představuje. Víte o nich? Těchhle 5 je dobré se bát.

První dovolená je ve většině případů klíčová. Lidé jsou tu několik dní jen a jen spolu, komunikují, tráví spolu všechen čas a poznávají se. Právě na dovolené vyplývají na povrch i negativní stránky osobnosti. Pokud vás tedy zajímá, jaké jsou ty největší nástrahy společné dovolené, máme je tu pro vás.

1. Samostatnost vás může zachránit

Když ucítíte, že už je toho společně stráveného času moc, nebojte se sama zajít na lekci pilates nebo na procházku.

2. Hádky budou všude kolem

Podle toho, na jak dlouho jedete, počítejte s tím, že se na obzoru může objevit i nějaká ta hádka, které se snažte vyhýbat, co jen to půjde.

3. Alkohol je mužův největší parťák

Jistěže k dovolené patří nějaký ten drink, ovšem může vás začít štvát, že pro muže už den bez pivka prostě neexistuje.

4. Každý máte jiné představy

Vy byste chtěla poznávat destinaci, on by jen ležel a jedl. To tak většinou je, a proto je dobré domluvit si program ještě před odjezdem, aby bylo jasné, jak bude dovolená probíhat.

5. Sexu není nikdy dost

Ano, to je možná pravda, ale kdo to má celé dny vydržet. Zatímco muž by nejradši zůstával celý den v posteli a miloval se, vy byste se taky ráda vyspala a dostala na vzduch.

Související články

Další články