Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

Nastěnka z Mrazíka slaví 68. narozeniny. Jak se za 52 let od filmu změnila?

Herečce bylo v Mrazíkovi 16 let.
+ Další 3 fotografie
Každý zná kultovní film Mrazík, bez kterého si většina z nás nedokáže představit Vánoce či Silvestra. A každému utkvěla v paměti krásná Nastěnka, kterou si zahrála herečka Natalja Sedych. Jenže od natočení filmu už uběhlo 52 let a Natalja oslavila svoje 68. narozeniny.

Když Natalja dostala příležitost zahrát si v Mrazíkovi, bylo jí pouhých 16 let. Její krása a panenský půvab nedaly spát snad žádnému muži. Nastěnka byla nádherná a okouzlující a všichni si ji zamilovali.

V době, kdy se film natáčel, Natalja studovala baletní školu a věnovala se krasobruslení. Po Mrazíkovi natočila ještě pár filmů, ale víc už se neprosadila. Později se vdala a dala přednost rodině před kariérou. K herectví se znovu vrátila až v důchodu.

Svůj první polibek dostala právě v Mrazíkovi od Eduarda Izotova, který si zahrál Ivánka. Herečka sama přiznala, že to bylo velmi krásné a byl to pro ni velký intimní zážitek. „Byla to dětská láska, byl tak krásný, jako pohádka. Velmi lehce jsem se zamilovala. On to ale nevěděl,“ vzpomíná herečka.

Jenže herečce už není 16, ale o 52 let více. V těchto dnech slaví své 68. narozeniny, ale ani byste to na ní nepoznali. Nastěnka už sice dávno není a nemá ani porcelánovou pleť, ale stárne z grácií a snaží se o sebe hodně pečovat. Podívejte se, jak se Nastěnka od dob Mrazíka změnila.

Mohlo by vás zajímat

Další články