Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Nastěnce je už 71 let! Krásku z Mrazíka byste dnes už jen těžko poznávali

Nastěnce je už 71 let! Krásku z Mrazíka byste dnes už jen těžko poznávali
Zdroj: archiv
+ Dalších 9 fotografií
změna
Představitelka krásky z tradiční ruské pohádky letos voslavila už 71. narozeniny a jen těžko byste ji poznali. Rozkošné Nastěnce totiž bylo v době natáčení pouhých šestnáct let a neexistuje jediný člověk, na kterém by se více než 50 let na tomto světě nepodepsalo. I v tomto věku se však Natalja Sedych udržuje a stárne se ctí.

Bylo jí teprve 16 let, když v roli Nastěnky zazářila v legendární pohádce Mrazík Čas ale zastavit nelze a ruská herečka Natalja Sedych zestárla tak, jako jednou zestáneme všichni. Mladá kráska už to sice není, ale udržuje si vzhled důstojné dámy vyššího věku.

Natalja v době natáčení dodnes oblíbené pohádky studovala baletní školu a věnovala se taktéž krasobruslení. Její hvězda sice mohla po Mrazíkovi raketově vystoupat vzhůru, ale mladičká herečka příležitost v úspěch neproměnila. Objevila se ještě v pár filmech a potom ze šoubyznysu zmizela.

Dala přednost rodině a jak dnes sama říká, rozhodnutí v žádném případě nelituje. Prožila krásný život a když je teď v důchodu, může se ke své herecké vášni z mládí opět vrátit.

Nevinnost, půvab a krása byly přesně ty přednosti, které potřebovali tvůrci filmu Mrazík u představitelky Nastěnky. Ačkoliv dvě z těchto vlastností odešly s mládím, krása Natalje zůstala, i když si k ní teď musí trochu dopomáhat.

Sandra Nováková řekla své ANO na netradičním místě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy