Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Julián Záhorovský o blížícím se porodu: Hvězda SuperStar přiznala velký strach, zároveň se těší na mejdan

+ Dalších 6 fotografií

Známý zpěvák Julián Záhorovský se už připravuje na zcela novou roli otce. Porod se již blíží a společně s partnerkou už pomalu, ale jistě finišují s přípravami potřebnými k příchodu nového člena domácnosti. V rozhovoru pro eXtra.cz vyprávěl, jak se na novou životní etapu těší a jestli plánuje být u porodu. 

Přípravy v plném proudu

Zpěvák Julián Záhorovský se již brzy stane tatínkem. "Blíží se to každým dnem, každým měsícem, každým týdnem a uteklo to děsně rychle," řekl eXtra.cz bývalý účastník pěvecké soutěže Česko hledá SuperStar. "Od té doby, co jsme se to dozvěděli a měli jsme letět na dovolenou, jsem si říkal, že je to až za dlouho, a najednou si člověk říká, že už to může být předčasně klidně už za týden," dodal muzikant.

S partnerkou už jsou doma ve fázi příprav na příchod miminka. "Člověk to vidí, jak se to už všechno aranžuje, přiváží se to domů, nakupují se věci, proti čemuž jsem bojoval, chtěl jsem to všechno řešit až na poslední chvíli, ale chápu, že to partnerka chce mít všechno připravené," svěřil se s tím, že nakonec došli k nějakému kompromisu, aby byla spokojenost na obou stranách.


Spoléhá na svou intuici

I když Záhorovský dostal pár příruček, jak být správným rodičem, zatím knížky leží doma na poličce. "Já to samozřejmě nechávám na svém přirozeném talentu," prozradil s úsměvem. "Dostal jsem nějaké návody a knížky, ale ty jsem ještě nečetl a doufám, že bude navigovat sama příroda," vysvětlil.

Při příchodu vytouženého miminka na svět chce být nastávající tatínek přítomen. "Určitě plánuji být u porodu oporou, ale trošku se toho bojím," uvedl zpěvák, který se ukázal na premiéře druhé části sci-fi filmu Duna. "Pak si to ale člověk vynahradí mejdanem s kámoši hned druhý den, takže na to se taky těším," dodal.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy