Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Nastávající otec Leoš Mareš vyrazil do Dubaje: Starší synové mu už přerůstají přes hlavu

Leoš Mareš a jeho faux pas s kalhotami.
Zdroj: profimedia
+ Další 3 fotografie
instagram

Moderátor Leoš Mareš (45) vyrazil se svou nejbližšší rodinou do Dubaje. Herečka Simona Babčáková (48) je po nemoci opět na tréninkovém parketě show StarDance. Moderátorka Zuzana Belohorcová (45) ukázala skvostný hrudník v plavkách. Podívejte se, co je nového v instasvětě.

Leoš Mareš v Dubaji

Moderátor Leoš Mareš, jenž se stane koncem února trojnásobným tatínkem, vyrazil společně se svými syny a šarmatní maminkou do Dubaje, odkud posílá svým fanouškům slunečné pozdravy. "Parta hic a část českého pavilonu na EXPO 2020. A mají tam i českou hospodu," uvedl Mareš k jednomu ze snímků.

Simona Babčáková je zpět ve hře

Oblíbená herečka Simona Babčáková se potýkala se zdravotními potížemi, kvůli kterým neabsolvovala taneční tréninky StarDance. Naštěstí je nemoc již zažehnána a Simona je zpět ve hře. "Už jsem zpátky ve hře. Dnes první trénink," napsala herečka k videu se svým tanečním parťákem Martinem.

Zuzana Belohorcová dráždí v plavkách

Slovenská moderátorka Zuzana Belohorcová bydlí se svou rodinou ve Španělsku, kde je na plavky počasí jako dělané. Své fanoušky na sociálních sítích tak opět potěšila snímky v bikinách, které by Zuzana mohla nosit celoročně.

Související články

Další články