Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Nastávající matka plánovala prodat svoje dítě. Neuvěříte, co za něj chtěla!

Zdroj: profimedia.cz
Většinou se nastávající matky na svoje miminka těší a s radostí nakupují výbavičku. Tahle žena je ale pravým opakem. Na svém dítěti chtěla jedině vydělat a v 6. měsíci si dokonce podala inzerát. Neuvěříte, co za něj chtěla!

Tato matka se matkou roku tedy rozhodně nestane. Zřejmě otěhotněla omylem nebo nedomyslela následky svých činů. Jak jinak si vysvětlit, že si v 6. měsíci podala inzerát, kde chtěla svoje nenarozené dítě prodat A chtěla za něj víc než peníze! Prý ať jí lidé nabídnou hodně dolarů nebo drogy! Na případ upozornil deník Mirror.

"Jsem v 6. měsíci těhotenství, nechce někdo dítě za $ (peníze) nebo drogy?“ napsala žena k fotografii svého bříška. "Moje dítě bude určitě bílé. Nechoďte na mě s levnými nabídkami. Jen vážní zájemci," šokovala.

Lidé se na sociálních sítích bouří. Nikdo nechápe, jak si to matka mohla dovolit! Snesla se na ni vlna kritiky a lidé ji odsuzují. Podle všech by žena měla skončit ve vězení. Ostatní doufají, že šlo pouze o špatný vtip, ale je to velmi nepravděpodobné. Až se přijde na identitu ženy, tak bude mít zřejmě hodně velké problémy a miminko jí opravdu bude odebráno

Související články

Další články