Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Nastávající matka: Ohrožuje Natálie Kočendová své nenarozené dítě nikotinem?

Nastávající matka: Ohrožuje Natálie Kočendová své nenarozené dítě nikotinem?
Zdroj: instagram/Natálie Kočendová
+ Dalších 9 fotografií
těhotenství
Třetí nejkrásnější žena v České republice Natálie Kočendová (20) pomalu vstupuje do pátého měsíce těhotenství. Nyní relaxuje před porodem v Barceloně se svým milovaným přítelem Laky Royalem. Budoucí maminka si ale nejspíš užívá víc, než je pro dítě zdrávo.

V pokročilém stádiu těhotenství by každá budoucí matka měla být na svůj plod opatrná. Dítě totiž může jako lusknutím prstů něčím ohrozit a možné následky si kolikrát vůbec neuvědomí. Těhotná misska Natálie Kočendová si momentálně užívá dovolenou v Barceloně se svým přítelem Laky Royalem, nad některými věcmi, které pohledná blondýna vyvádí, ale zůstává rozum stát.

Na své sociální sítě sdílela Natálie několik videí, kde je na romantické večeři s tatínkem svého dítěte. Budoucí maminka však místo příboru držela v ruce vodní dýmku, kterou vesele pokuřovala. Takzvané vodnice obsahují nikotin, dehet, arsen nebo olovo. Najdeme v nich také mnohem větší množství oxidu uhelnatého než v cigaretách. Půl až hodinové kouření dýmky se dá přirovnat k vykouření celé krabičky cigaret.

Lidé mohou použít i speciální tabák bez nikotinu, který vytváří stejný dým a zároveň je příjemně ochucený. Takový si mohla na dovolené vybrat i těhotná Natálie. Zda zvolila tuto variantu, však může potvrdit jen ona.

Natálie byla podle všeho těhotná už během soutěže krásy Miss Czech Republic. Požehnaný stav však podle smlouvy porušoval pravidla. Dívky se totiž nesmí zúčastnit soutěže, pokud jsou těhotné nebo matky. Zakladatelka Miss Taťána Makarenko (30) se však rozhodla Natálii podpořit. "Korunku i vše ostatní, co s titulem souvisí, jí ponecháváme," objasnila redakci eXtra.cz Makarenko. Světové soutěže Miss International v Japonsku se však zúčastnit nemůže.

O tom, jak bude postupovat dál v kariéře modelky, se pohledná blondýna svěřila Super.cz: "Uvidíme, co bude dál. Po porodu můžu dál fotit, jestli tedy zhubnu. Dá se pak krásně navázat."

Související články

Další články