Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Nastávající maminka Míša Doubravová o KOMPLIKACÍCH V TĚHOTENSTVÍ: Ze začátku jsem chtěla umřít!

Nedávno se pochlubila láskyplnými fotkami s přítelem.
+ Další 2 fotografie
Herečka Míša Doubravová (25) teprve nedávno prozradila sladké tajemství, že se bude pomalu, ale jistě zakulacovat. Jenže průběh těhotenství ze začátku nebyl vůbec růžový a sympatická brunetka si doslova prošla peklem.

Míša to tak vše bere postupně. Nejdřív se vdala a pak přišla s radostnou novinou, že se z ní stane maminka. Jenže redakci eXtra.cz přiznala, že to rozhodně nebyla procházka růžovým sadem a že začátky byly doslova pekelné.

„První tři měsíce jsem jen zvracela a zvracela. Nemohla jsem skoro nic, ze všeho mi bylo zle. Opravdový očistec, až jsem si chvílemi v zoufalství říkala, že bych snad radši umřela,“ prozradila teď už s úsměvem sympatická herečka, která je nyní ve čtvrtém měsíci a pomalu se jí začíná kulatit bříško.

„Zatím je to jen tak sporadicky, teprve se klube. Ale je mi jasné, že to půjde rychle a za chvíli budu jako chodící meloun,“ dodala s úsměvem Michaela, která se po svatbě přejmenovala na Tomešovou.

Ta se zatím práci nevyhýbá, chtěla by točit a hrát v divadle, jak to jen půjde a jak jí to tělo s miminkem dovolí. Přeci jen už naštěstí má za sebou počáteční nesnesitelné nevolnosti, takže konečně zas může plně fungovat, než bude mít místo břicha kopací míč.

Ale těhotenství jí vážně začalo prospívat, vypadá čím dál tím lépe a šťastně. Tak to možná bude kluk, protože ti dodávají maminkám krásu, což je Míšin případ. Ale pohlaví miminka zatím neprozradila, tak se nechme překvapit.

Mohlo by vás zajímat

Další články