Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Nastává období Panny: Blíženci naleznou odpovědi, Štíry čeká obrovský dar

V pondělí 23. 8 2021 nastává období Panny: Blíženci naleznou odpovědi, Štíry čeká obrovský dar
Zdroj: Pixabay.com
+ Dalších 8 fotografií
horoskop

V pondělí 23. 8. 2021 nastává období Panny. Přinese s sebou tak trochu arogance s náznakem nejistoty, která je pro toto znamení typická. Pro mnohé to však bude důvodem k hlubokému zamyšlení. Co čeká právě vás?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Jakmile se trochu ochladí, okamžitě ožíváte. Proto i období Panny pro vás bude zejména dobou nadmíry energie, splněných snů a touhy dotáhnout vše do konce. V galerii najdete, na co si dát pozor.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

V tomto období si dejte pozor zejména na přemíru alkoholu, která by vás mohla stát fyzickou pohodu. Na vašem těle by se brzy projevil nedostatek vitamínů. V galerii najdete, co vám pomůže.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Pokud v tomto období pomýšlíte ještě na dovolenou a poslední paprsky sluníčka, neváhejte! Last minute vám spadne přímo do klína a užijete si to tak jako nikdy. V galerii najdete váš tip.


Býk (21. 4. - 21. 5.)

Vše, co se děje, má svůj důvod. V tomto období to pocítíte ještě o něco více. Buďte připraveni na nádherné změny, které si pro vás hvězdy přichystaly. V galerii najdete, co vám udělá radost.


Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Odpovědi máte v sobě. Hledáte ve vnějším světě, ale vše, co potřebujete, už víte. Soustřeďte se v tomto období hlavně na práci. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Pozor na pokuty a úřední dopisy! V tomto období byste si měli dát obzvlášť pozor na dodržování pravidel. Budete mít sklon k jejich porušování. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Konečně vám dojde, co vše jste si v životě vytvořili, a začnete se skutečně těšit! Podzim bude jedno z vašich nejúspěšnějších období tohoto roku. V galerii najdete, co vás může překvapit.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Čeká vás vášnivé období, které ukáže to nejlepší z vás. Působit budete naprosto neodolatelně! Využijte toho a vezměte si, po čem toužíte. Váš tip najdete v galerii.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Hledáte nejkratší cestu k úspěchu? Zřejmě vám v tomto období dojde, jak pošetilé to bylo. Budujte si, na čem vám záleží. Na nic však netlačte. V galerii najdete, na co si dát pozor.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

V tomto období vás čeká skutečný dar. Vše, oč budete stát, pro vás život bude mít jako na dlani. Máte velkou naději změnit svůj milostný život k lepšímu. V galerii najdete, co vás potěší.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Věnujte v tomto období pozornost svému vzhledu. Má to velký vliv na to, jak se cítíte. Chovejte se sami k sobě jako ke svému nejlepšímu příteli. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Neváhejte vesmír požádat o vaše nejtajnější přání. Život máte jen jeden a není lepší rozhodnutí, než ho začít skutečně žít. V galerii najdete, na co si dát v tomto období pozor.

Související články

Další články