Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Nastává KARMICKÝ ÚPLNĚK! Přinese odplatu i nebeské představení

Zdroj: facebook
+ Další fotografie
ASTRO
Rok 2019 se nese ve znamení osmičkových úplňků. Dnešní úplněk v Kozorohu je dalším z nich. A co to pro nás znamená? V energii Kozoroha jsou sledovány především materiální cíle, ale číslo osm je z hlediska numerologie číslo karmické. Co se tedy bude dít? Dočkáte se dnes odplaty za své hříchy? Čtěte!

Číslo 8 jako karma

Součtem dnešního data – 16. 7. 2019 (1+6+7+2+0+1+9 = 26, 2+6 = 8) získáme číslo 8. Toto číslo má v numerologii karmickou energii, tzv. zákon akce a reakce. To, co vyšleme, to se nám vrátí jako bumerang aneb To, co zasejeme, to také sklidíme. I když je karma vnímána jako negativní. Není to úplně pravda! Z karmy se máme především poučit. Takže pokud jste provedli něco špatného, dnes se to pravděpodobně dozvíte. Ale každý může svou karmu napravit.

Magie osmičkového úplňku

Energie tohoto úplňku tíhnou k touze po bohatství. Osmička napomáhá k úspěchu a efektivnímu řešení problémů. Podstatou je ale i rovnováha vnitřních a vnějších potřeb. Osmička vás však nezachrání, pokud neumíte vše dobře přehodnotit. Díky tomuto osmičkovému úplňku a částečnému zatmění, které nás dnes čekají, budete stát na křižovatce. Křižovatce hodnot, úsudku a svobodné volby. A nezapomeňte, právě volbou určujete svou karmu.

Související články

Další články