Navenek působili jako bezproblémový pár. O jejich lásce si špitali i vrabci na střechách, jenže přišla nečekaná rána. Nikola před necelými dvěma lety začala randit s novým mužem Pavlem, neplánovaně otěhotněla a odstěhovala se do Trutnova. Pro Zvěřinu to byla rána do srdce… Jeho manželka podle všeho odešla kvůli jeho bohémskému vedení života. Od té doby je Zvěřina sám a nemůže potkat vysněnou ženu.

„Je to smutné, ale beru to tak, jak to je. Dnes se rozvádíme, to je pravda. Současný svět je podle mě plný nepochopení a lidské vztahy jsou čím dál horší. Doba se dost změnila, a proto se lidé i více rozvádějí, což je můj případ. Nicméně jsme s Nikolou prožili mnoho hezkého, a tak našim rozvodem uzavíráme jednu kapitolu, život jde dál,“ řekl eXtra.cz Zvěřina.

Podle našich informací by ale dlouho sám být nemusel. Dostal totiž jistou nabídku, o které se vyjadřuje, že by mu mohla změnit život. „Nemohu o tom zatím mluvit, ale brzy se to všichni dozví,“ řekl nám tajemně účastník první řady reality show VyVolení. Tak se necháme překvapit, s čím přijde.