Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Nasťa udusila milence (†24) při sexu: Pak ho ROZŘEZALA NA KOUSKY! FOTO 18+ UVNITŘ

+ Dalších 8 fotografií
hororová galerie
NEVHODNÉ PRO SLABŠÍ POVAHY: Na tenhle románek mohl bývalý policista Dmitry Sinkevič (†24) ještě dlouho vzpomínat. S přítelkyní Anastasií Beloshapkinou (21) měli společnou zálibu: zvrhlé sexuální praktiky. Jenže právě ty se staly Sinkevičovi osudnými. Mladá žena v sobě navíc skrývala zrůdu, potom, co se jí přítel při jednom z tvrdých postelových dovádění udusil, vzala kuchyňský nůž a bezvládné tělo rozřezala na několik kusů. Oddělila jeho hlavu, končetiny i penis!

Na první pohled obyčejná holka z Ruska, ve skutečnosti je ale Anastasia Beloshapkina (21) zvrhlá satanistka. Její přítel, bývalý policista Dmitry Sinkevič (†24), si nejspíš myslel, že se jeho partnerka pouze vyžívá v tvrdých sexuálních praktikách. Nakonec se stal obětí jednoho z jejích otřesných rituálů.

O šíleném případu informoval britský DailyMail.co.uk, stal se v ruském městě Orel. Sinkevič se udusil během postelových hrátek v duchu BDSM, všechno prý bylo dobrovolné a nebylo to poprvé. Po mužově smrti se ale v jednadvacetileté Nastě doslova probudil ďábel.

Beloshapkina nezavolala záchranku ani policii, místo toho popadla kuchyňský nůž a svého mrtvého přítele rozřezala na desítky malých kousků. Nejprve oddělila penis, hlavu, později končetiny. Z nohou navíc uřezala i jednotlivé prsty. Několik částí těla pak ukryla do mrazáku.

„Našli všechno kromě jeho jater. V mrazáku byla hlava, ruce a nohy. Vysála z něho i veškerou krev, poznala jsem ho jen díky vlasům,“ řekla novinářům Sinkevičova nevlastní matka. „Něco z rukou a nohou bylo i v koši, vnitřnosti v sáčku a prsty poházela po celém bytě,“ dodala se slzami v očích.

Na Sinkevičovo záhadné zmizení upozornili sousedé. Řada z nich tvrdí, že byl sám satanistou, na sociálních sítích prý sdílel fotky, které tomu napovídaly. Podle jiných se stal obětí šílené Anastasie. Ta se dlouho odmítala přiznat, nakonec ale kápla božskou. Za zneužití těla zesnulého ji soudce poslal na deset let do vězení.

Mohlo by vás zajímat

Další články