Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Nasťa si do tváří sama píchá injekce s kyselinou: Muži po mně touží mnohem víc, tvrdí

Nasťa si do tváří sama píchá injekce s kyselinou: Muži po mně touží mnohem víc, tvrdí
Zdroj: archiv Anastasiia Pokreshchuk
+ Dalších 9 fotografií
galerie
Anastasiia Pokreshchuk (31) z Ukrajiny si našla velmi zvláštní zálibu. Do tváří si nechává vpravovat kyselinu hyaluronovou a injekce si dokonce vpichuje i sama doma. Nyní tvrdí, že se těší mnohem většímu zájmu mužů než v minulosti, když vypadala obyčejně.

Podivný koníček ženy jménem Anastasiia Pokreshchuk se stal jejím životním stylem. Vyplňování tváří kyselinou hyaluronovou je pro ni závislostí a ačkoliv ví, že u veřejnosti se s pochopením vesměs nesetká, je se svým vzhledem velmi spokojená.

Anastasiia na vyplňování dochází na profesionální kliniky, čas od času si ale látku vpichuje do tváří i sama. „Moje máma si myslí, že jsem šílená, ale nic s tím neudělá. Ničeho nelituji a jsem takhle šťastná,“ řekla Ukrajinka v pořadu This Morning.

„Samozřejmě jsem nyní všude středem pozornosti a muži o mě mají větší zájem. Připisuji tom svým tvářím, ne proto, že by se mužům líbily, ale proto, že mám díky nim větší sebevědomí a vyzařuje to ze mě,“ dodala Nasťa s tím, že v minulosti byla šedou myškou a výplně tváří ji zvýraznily.

Nízké sebevědomí

Právě nízké sebevědomí bylo důvodem, proč se Anastasiia rozhodla k tak razantní přeměně. „Styděla jsem se za sebe, za svůj hlas, za svůj vzhled. Ušla jsem velký kus cesty. Někteří lidé tvrdí, že jsem dřív byla přirozeně krásná, ale já si myslím, že jsem byla ošklivá,“ doplnila a vysvětlila, že dávat sama sobě injekce s kyselinou hyaluronovou se naučila online.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy