Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Násoska Mario z Výměny se vzteká: Neberte si mě do huby, komu se něco nelíbí, ať mě navštíví

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 5 fotografií
výměna manželek
V epizodě show Výměna manželek ze dne 27. 1. 2021 se diváci setkali s rodinou z Turnova, Vendy (32), Mariem (48), Mariem (9 měsíců), Veronikou (3,5) a rodinným přítelem Zdeňkem. Na druhé straně poznali Kateřinu (23), Honzu (25) a Miu (1), kteří žijí ve Velkých Hamrech. Rodina z Turnova se po odvysílání ocitla pod palbou divácké kritiky, Vendy je podle lidí krkavčí matka a Mario alkoholik. Muž do sebe během natáčení klopil jedno pivo za druhým a pil i tvrdý alkohol, nyní se vzteká. „Neberte si mě do huby,“ vzkazuje.

Účast v show Výměna manželek byla pro mladou rodinu z Velkých Hamrů hlavně výzvou. Kateřině se nelíbilo, že je Honza hodně v práci a s ničím moc nepomůže. Jinak partneři žádné zásadní problémy neměli a po Katčině návratu domů se shodli, že nechtějí nic měnit.

K žádné zásadní změně nemělo dojít ani v rodině z Turnova, Vendy a Mario jsou ale pod palbou kritiky diváků. Ti tvrdí, že Vendy je krkavčí máma, její syn tráví většinu času v chodítku a nedostává ani správnou stravu, a že Mario je alkoholik, který raději vrazí peníze do pití než do zútulnění domova nebo do dětí.

Obrana

Mario je zřejmě drsný chlap z drsného kraje, protože kritikům v komentářích odpovídá a zve je, aby mu své výtky přijeli říct osobně. „Vendy nežije se dvěma chlapy, tak už na to serte. My jsme dobrá rodina, staráme se o děti a komu se něco nelíbí, tak mě navštivte osobně, milerád vám dám adresu,“ vzkázal.

Jedna z divaček odpověděla přímo Mariovi a dočkala se podobné, jen o něco vulgárnější reakce, jaké se dočkala mladá maminka Kateřina mezi osmi očima, když o alkoholu a špatné péči o děti mluvila s Vendy. „Poslouchejte, paní, já se o svou rodinu starám a že si dám pivo, mně to nezakáže nikdo. Já si na to zarobím a moje děti mají všechno, tak si mě neberte do huby,“ napsal rozčilený Mario.

Chvála

I v rodině z Turnova si diváci našli někoho, koho vesměs chválí. Tím je rodinný přítel Zdeněk, který byl přítomný po celou dobu natáčení a s rodinou téměř žije. Ten sice také pije, ale lidé ho chválí za upřímnost a myslí si, že je asi jediný, kdo se o bydlení a děti skutečně stará.

Související články

Další články